Obniżka! Gałgankowy skarb Expand

Gałgankowy skarb

Babaryba

PS34528

Nowy

wysyłamy w ciągu 72h

17,60 zł

brutto

22,00 zł brutto

-20%

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.
Ukochana książka z dzieciństwa kilku pokoleń Polaków!

"Gałgankowy skarb" to wzruszająca, przepięknie narysowana, historia małej Kasi, która zgubiła "ukochaną, szmacianą laleczkę – małego Murzynka". Bajka ta, czytana i kochana przez pokolenia, dziś wraca do nas w ekskluzywnym, kartonikowym wydaniu.

"Mój ojciec napisał »Gałgankowy skarb« dla mnie. Nie umiałam jeszcze czytać więc uznał, że wiersz będzie w sam raz – nauczę się go na pamięć i nie będzie musiał w kółko zajmować się czytaniem, bo sama sobie wyrecytuję, oglądając ilustracje na których narysował mamę, mojego brata, babcię, kota, psa i w dodatku mnie samą w takiej zabawnej fryzurze, fartuszku i skarpetkach, jakie wówczas nosiłam. Jak zwykle ta praca w założeniu podjęta z lenistwa (przypominam – nie chciał mi czytać!) przyniosła jak najlepsze rezultaty.

»Gałgankowy skarb« to książka bardzo rodzinna. Historię zgubionej w ogrodzie lalki, którą znalazł pies, opowiadała moja mama. Jej opowiadania pełne były epizodów związanych ze zwierzętami, dziećmi i dużą rodziną, która potrafiła biec na ratunek wszystkim, którzy tej pomocy potrzebowali".
Katarzyna Lengren


Autorzy: ZBIGNIEW LENGREN
Wydanie: 1
Rok wydania: 2010
ISBN: 978-83-931805-1-6
Oprawa: Twarda
Stron: 14
Rozmiary: 20.5x14.0x1.0 cm
Oprawa Twarda

Opinie