Brother Max Nocna Lampka do kontaktu 2w1 Expand

Brother Max Nocna Lampka do kontaktu 2w1

Brother Max Brother Max

PS3815

Nowy

Lampka nocna do kontaktu oraz gniazdko 2 w 1

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

79,00 zł

brutto

Pełny opis

Nowa lampka Brother Max łączy w sobie elegancki zaokrąglony kształt z wyjątkową funkcjonalnością. Jej podwójna korzyść wynika z tego, że gniazdko, w które jest wpięta pozostaje wolne, ponieważ inny sprzęt możemy podłączyć do gniazda znajdującego się na przodzie lampki, dzięki czemu można używać dwóch urządzeń jednocześnie. 
 
Choć opracowana w szczególności do pokoiku dziecka, jej wyrafinowany design i neutralna kolorystyka, oznaczają, że lampka nadaje się do każdego miejsca w domu, zostawiając możliwość podłączenia kamerki czy odkurzacza w korytarzu. Tak, jak inne produkty Brother Max, tak i ta lampka rośnie wraz z rodziną, a w dalszej perspektywie można ją stosować na korytarzu, aby ułatwić starszemu dziecku nocne wizyty w toalecie.
 
Produkt wyposażony jest w osłonę gniazdka używaną w przypadku, gdy akurat nie posiadamy niczego, co chcielibyśmy podłączyć z przodu lampki. Nie trzeba jej kupować osobno. Aby skorzystać z lampki, wystarczy włożyć ją do gniazdka i włączyć zasilanie. Lampka automatycznie zapala się, gdy zaczyna się ściemniać - zapewniając delikatne światło - a następnie wyłącza się o świcie. 
 
Urządzenie działa na wysoce energooszczędnych diodach LED, co pozwala zaoszczędzić energię elektryczną. 

Opinie osób które zakupiły produkt

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !