Lampka nocna przytulanka Lumilove ( różowa ) Expand

Lampka nocna przytulanka Lumilove różowa

(5/5)
1 ocen: - 1 opinii:
Pabobo Pabobo Pabobo

PS238

Nowy

Lumilove bezpieczna lampka przytulanka pozwoli każdemu dziecku czuć się bezpiecznie w swoim  łóżeczku podczas zasypiania.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

169,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

 

Lampka nocna przytulanka Lumilove przedstawiająca znaną francuską postać z bajki Barbapapa to magiczna lampka, która włącza się automatycznie gdy zostanie zdjęta z ładowarki.

 

Dzięki tej ślicznej maskotce Twoje dziecko już nigdy nie będzie się bało ciemności, będzie spokojniejsze podczas snu. A dla wszystkich dzieci lubiących efekty świetlne będzie najlepszym towarzyszem wieczornych figli.  

 

Lampka jest całkowicie bezpieczna dla Twojego dziecka, dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii LED, lampka się nie nagrzewa. Dziecko bezpiecznie może spać przytulone do magicznej maskotki bez ryzyka poparzenia.

Po naładowaniu prześliczna o bardzo przyjemnych kształtach lampka maskotka działa podczas kolejnych 11 godzin.  

 

Waga: 120g + 180g
Moc: 24V

Wymiary: 24 x 12cm
Kategoria wiekowa od 0 miesięcy
od (Józefosław,  Polska) dnia  27 Oct 2010 (Lampka nocna przytulanka Lumilove różowa) :
(5/5

--

Moim zdaniem rzecz warta swojej ceny. Bardzo ładnie wykonana, z dobrej jakości materiałów, daje naprawdę bardzo delikatne światło no i ten kształt... Moja córcia mówi, że jest to duszek, który pilnuje jej pokoju i teraz żadne strachy nie przyjdą do niej w nocy.

Pabobo to francuska marka produkujące nietypowe lampki bezpieczne dla najmłodszych. W ofercie Pabobo znajdziemy lampki przytulanki, girlandy świetlne jak również karuzele dla najmłodszych. Wszystkie oświetlenia posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa.