Projektor Sowa z lampką i pozytywką Expand

Skip Hop, projektor Sowa z lampką i pozytywką

(4/5)
2 ocen: - 2 opinii:
Skip Hop Skip Hop Skip Hop

PS10937

Nowy

Skip Hop Moonlight & Melodies to niezwykłe urządzenie pełniące funkcje lampki nocnej, projektora, odtwarzacza klasycznych kołysanek oraz kojących odgłosów natury.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72h

238,00 zł

brutto

Skip Hop Moonlight & Melodies to niezwykłe urządzenie pełniące funkcje lampki nocnej, projektora, odtwarzacza klasycznych kołysanek oraz kojących odgłosów natury.

Lampka nocna
Brzuszek sowy emituje nastrojowe światło o ciepłej barwie, którego natężenie można samodzielnie regulować.
Lampka działa po podłączeniu do pradu.


Projektor
Niech gwiazdy i księżyc delikatnie rozświetlą pokoik! Skieruj soczewkę projektora na dowolną płaszczyznę - sufit, ścianę, bok szafy - dzięki temu leżący w swojej ulubionej pozycji maluszek, zanim zaśnie, będzie mógł do woli obserwować znajomy obrazek.

Wyciszająca moc dźwięków
Subtelna melodia kołysanki czy odgłosy natury? Niech wspólne odkrywanie dźwięków będzie dla Was fascynującą przygodą. Czas odtwarzania dźwięków można ustawić na 15, 30, 60 minut lub odgrywać je bez końca.

Sowa zaprojektowana została z myślą o najmłodszych dzieciach, które w pierwszych latach swojego życia potrzebują chwili spokoju i wyciszenia. Dopasujcie więc moc światła i ulubioną kombinację dźwięków do indywidualnych potrzeb Waszego dziecka, a nasza mądra sowa zadba o całą resztę.

- to urządzenie pełniące funkcje lampki nocnej, projektora, odtwarzacza klasycznych kołysanek oraz kojących odgłosów natury
- lampka nocna emituje nastrojowe światło, jego natężenie można samodzielnie regulować ściemniaczem
- odgrywa cztery klasyczne kołysanki („Eine kleine Nachmusik”, „Twinkle Twinkle Little Star”, „Lullaby”,„Rock-a-bye Baby”) oraz cztery odgłosy natury
- dźwięk deszczu, cykające świerszcze, szum morza i bicie matczynego serca
- automatyczne odtwarzanie dźwięków można ustawić na 15, 30, 60 minut lub odgrywać je bez końca
- moc światła, punkt iluminacji projektora jak i ulubioną kombinację dźwięków można dopasować do zmieniających się potrzeb maluszka
- jest przepięknym i ponadczasowym elementem dekoracyjnym dziecięcego pokoju
- wymiary: 14 x 11,5 x 15,25 cm

Płeć: uniwersalny
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 )
Kategoria wiekowa od 18 miesięcy
Styl, wzornictwo: nowoczesny
od (Granica,  Polska) dnia  13 Mar 2016 (Skip Hop, projektor Sowa z lampką i pozytywką) :
(5/5

fajna lampka

Świetnie wykonana lampka z projektorem, która ma dźwięki
Bardzo ciekawi maluszka

od (JAWISZOWICE,  Polska) dnia  27 Feb 2016 (Skip Hop, projektor Sowa z lampką i pozytywką) :
(3/5

Umilacz

Plus, ponieważ jest więcej melodyjek natomiast minus, gdyż wyświetlane gwiazdki przez cały czas są bez ruchu, czyli nie znikają i pojawiają się. Lepszym rozwiązaniem są projektory z gwiazdkami, które zmieniają kolory wtedy coś się dzieje i dziecko bardziej jest zainteresowane. Ogólny wygląd ok ale trochę mogła być większa ta sówka. Cieszymy się z zakupu, ale ulepszylibyśmy ją ;)

Skip Hop to firma z Nowego Jorku, która projektuje i tworzy innowacyjne artykuły dla nowoczesnych rodziców. Produkty Skip Hop charakteryzują się ciekawymi  i praktycznymi rozwiązaniami, wszystko po to by wyjść naprzeciw nowej generacji rodziców. Wzornictwo i kolorystyka produktów jest niezwykle ciekawa i barwna, doskonale odzwierciedla trendy naszych czasów. W Skip Hop problemy i trudy rodziców są doskonale znane, dlatego wszystkie produkty mają w sobie „to coś” co sprawia, że jest nam łatwiej, praktyczniej i piękniej wychowywać nasze dzieci.