Lilliputiens, lalka Chloe Expand

Lilliputiens, lalka Chloe

Lilliputiens

PS16

Nowy

Lalka Chloe to śliczna przytulna laleczka, która uczy małe dziewczynki jak się nią opiekować.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

129,00 zł

brutto

ponad 100 sprzedanych
W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Chloe jest słodką, mięciutką laleczką. Leży pod kocykiem w praktycznym do noszenia dla małych rączek nosidełku. Ubrana  w body, które bardzo łatwo mała dziewczynka może zdjąć, żeby zmienić lalce pieluszkę. Wiecznie uśmiechnięta Zoe tylko czeka, żeby stać się towarzyszką małej dziewczynki.

Wymiary: 22x15cm
Płeć: dziewczynka
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 )
Kategoria wiekowa od 9 miesięcy
Sposób czyszczenia: Prać ręcznie w 30°C
Materiał: tkanina
Styl, wzornictwo: klasyczny

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.  

Opinie