Lilliputiens, lalka Zoe Expand

Lilliputiens, lalka Zoe

Lilliputiens

PS15

Nowy

Lalka Zoe to śliczna  przytulna laleczka, która uczy małe dziewczynki jak się nią opiekować.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

129,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Zoe jest słodką, mięciutką laleczką. Leży pod kocykiem w praktycznym do noszenia dla małych rączek nosidełku. Ubrana  w body, które bardzo łatwo mała dziewczynka może zdjąć, żeby zmienić lalce pieluszkę. Wiecznie uśmiechnięta Chloe tylko czeka, żeby stać się towarzyszką małej dziewczynki.

 

  • Wymiary: 22x15cm
  • Sposób czyszczenia: Prać ręcznie w 30°C
  • Kategoria wiekowa: od 9 miesięcy        
Wymiary: 22x15cm
Sposób czyszczenia: Prać ręcznie w 30°C

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.  

Opinie

Katarzyna G.
Zweryfikowany zakup
2011-04-26

--

Zoe jest przeurocza :) Wykonana bardzo starannie z mięciutkiego materiału.Moja sześciomiesięczna córeczka aż piszczała na jej widok!Nie nadaje się jednak do zabawy dla malucha,który bierze wszystko do buzi ponieważ włosy Zoe wykonane są z włóczki,z której wychodzą drobne kłaczki.Córeczka dostanie ją za parę miesięcy.

Czy ten komentarz jest przydatny dla Ciebie? Tak Nie