Kubek niekapek z uchwytami Expand

Kubek niekapek z uchwytami 9m+ z nowym miekkim ustnikiem

(5/5)
1 ocen: - 1 opinii:
mOmma mOmma

Nowy

Kubek niekapek z uchwytami, który nigdy się nie wywraca.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

39,00 zł

brutto

Pełny opis

Okrągły ergonomiczny kształt: okrągłe kształty zostały zaprojektowane tak, by ułatwić Twojemu dziecku uchwycenie ich małymi rączkami.   

 

Bezpieczne i higieniczne: butelki kołyszą się swobodnie, miejsce ssania nie styka się z powierzchnia stołu ani krzesełka do karmienia, zapewniające maksymalną higienę.  

 

Kołysanie: kołysanie to jedna z ulubionychzabaw dzieci. Zapewnia rozrywkę podczas jedzenia i symuluje reakcje i koncentrację dzieci.

 

System zapobiegający rozlewaniu najnowszej technologii: nowoczesny system zapobiegający rozlewaniu, wykonany z pół-sztywnego materiału, zachęca dziecko do przejścia od miękkich smoczków do sztywnych kubków.  Przepływ płynu w tym systemie następuje tylko podczas ssania przez dziecko.  

 

Ochronna pokrywka: pokrywka dokładnie ochrania ustnik niekapka, zapewniając maksymalna higienę nawet podczas noszenia.  

 

A kiedy dziecko rośnie… mOmma rośnie razem z nim, dzięki możliwości dokupienia Kubka Niekapka z Podwójnym Uchwytem . Podwójny uchwyt ułatwia dziecku trzymanie i pomaga mu przejść na pojedynczy uchwyt.

Wszystkie butelki posiadają podziałkę do 250 ml.

 

Opinie osób które zakupiły produkt

od (Zduńska Wola,  Polska) dnia  31 May 2011 (Kubek niekapek z uchwytami 9m+ z nowym miekkim ustnikiem) :
(5/5

--

Dla mojej ośmimiesięcznej córeczki jest za ciężki (ma obciążone dno). Ustnik zafarbował sie od jedzenia, przykrywka spada, więc nie mogłam zabrać go na spacer. No i niestety okrągły kształt i obciążone dno nie powodują tego, że kubek się nie przewraca. Super design i to wszystko.