Kubek treningowy Lovi 250 ml

Kubek treningowy Lovi 250 ml

Kolor

SposóbKosztGratis od
Kurier Inpost przedpłata 11,90 zł 199 zł
Kurier Inpost za pobraniem 13,90 zł -
Paczkomaty 24/7 przedpłata 11,90 zł 199 zł
Kurier DPD przedpłata 11,90 zł 249 zł

23 000 produktów dostępnych od ręki z naszego magazynu.

Opis

Kubek treningowy Lovi 250 ml to pierwszy krok w nauce samodzielnego picia (ułatwia on przechodzenie od karmienia piersią/butelką do picia z kubka/szklanki). Wyposażony jest w miękki, żółty ustnik, który nie podrażnia delikatnych dziąseł dziecka.

Skonstruowany w taki sposób, aby umożliwić swobodny przepływ płynu. Wyprofilowane , zdejmowane uchwyty ułatwiają wygodne trzymanie kubka w małych raczkach dziecka.

 

Zestaw zawiera :

Butelkę Lovi 250 ml; miękki, żółty ustnik treningowy 6m+;  uchwyty; kapsel

Szczegóły produktu

Gwarancja
producenta 12 miesięcy
PS74-57

O Lovi

Marka LOVI, powstała w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby rodziców i kształtujący się model rodzicielstwa, wymagający coraz większego zaangażowania ojców oraz pogodzenia aktywnego stylu życia partnerów z wychowaniem dziecka. Zarówno aktywne zawodowo mamy powracające do pracy, jak i ojcowie potrzebują najwyższej jakości produktów do karmienia. Badania, które przeprowadziliśmy pokazały, że najważniejsze dla rodziców jest nie tyle przedłużenie naturalnego karmienia, ile zapewnienie dziecku prawidłowego ssania i rozwoju jamy ustnej oraz stymulacji prawidłowego oddychania.

Misją firmy Lovi jest  promowanie idei aktywnego rodzicielstwa, wspieranie aktywnego rozwoju dziecka oraz rozprawianie się z mitami, które rodzą niepotrzebne lęki i obawy wśród młodych rodziców i nie pozwalają w pełni cieszyć się z przeżywania pierwszego okresu życia dziecka.

Lovi w swojej  ofercie ma butelki do karmienia, kubeczki treningowe, kubeczki niekapki, laktatory, podgrzewacze żelowe.

Zwroty

  • Zwroty lub reklamacje jak zgłaszać?
  • Na zwrot masz 30 dni.

    W formularzu online łatwo i szybko wybierasz które zakupione u nas produkty chcesz zwrócić lub reklamować.
    Do zgłoszenia zwrotu potrzebujesz numeru zamówienia oraz adres e-mail podany przy zamówieniu (dla zamówień zrealizowanych bez rejestracji) lub posiadać konto w sklepie (wybierasz z listy zamówień). Jesteś informowany o każdym etapie procesu. 

  • Kliknij tutaj aby uzyskać więcej informacji