Kubek niekapek ze słomką i uchwytami

Kubek niekapek ze słomką i uchwytami

obecnie brak na stanie
39,90 zł
Brutto
Kolor

ponad 630 sprzedanych

 

Okrągły ergonomiczny kształt: okrągłe kształty zostały zaprojektowane tak, by ułatwić Twojemu dziecku uchwycenie ich małymi rączkami.   

 

Bezpieczne i higieniczne: butelki kołyszą się swobodnie, ale zawsze pozostają w pozycji pionowej. Miejsce ssania nigdy nie styka się z powierzchnia stołu ani krzesełka do karmienia, zapewniające maksymalna higienę.  

 

System wysuwania i chowania słomki: słomka chowa się i wysuwa z kubka przez proste przekręcenie pokrywki. Ten nowoczesny system zamykania zapewnia maksymalna higienę nawet, kiedy kubek jest noszony. Można dokupić dodatkowe  2 szt słomek.

 

Kołysanie: kołysanie to jedna z ulubionychzabaw dzieci. Zapewnia rozrywkę podczas jedzenia i symuluje reakcje i koncentrację dzieci.  

 

Niekapek: przepływ płynu przez słomkę następuje wyłącznie podczas ssania.

 

A kiedy dziecko rośnie… mOmma rośnie razem z nim, dzięki Kubkowi ze Słomką i Podwójnym Uchwytem oraz Kubkowi ze Słomką i Pojedynczym uchwytem. Podwójny uchwyt wzmacnia uścisk dziecka i pomaga mu przejść na pojedynczy uchwyt. Pojedynczy uchwyt, w sposób naturalny uczy dziecko korzystania ze zwykłych kubków i szklanek.

Wszystkie butelki posiadają podziałkę do 250 ml.

PS457-331

Innowacyjność, technologia, ruch i kolor. mOmma to rewolucyjna linia produktów dla dzieci, zachęcających malucha do odkrywania otoczenia przy pomocy produktów o unikalnych kształtach, sposobie poruszania i kolorach zapewniających radosne przeżywanie każdego dnia przez Wasze dziecko.

 

mOmma ruszające sie produkty do karmienia i odstawienia od karmienia piersią, to zabawa podczas jedzenia. Kołysanie stymuluje zainteresowanie dziecka i skupia jego uwagę. “Kołyszący” system zapewnia zawsze maksymalną higienę: miejsca ssane przez malucha nigdy nie dotykają powierzchni stołu ani wysokich krzeseł.

 

  mOmma rośnie razem z dzieckiem…

Kompletna linia produktów zaprojektowanych zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami dziecka w różnych fazach jego rozwoju. Te proste, ale innowacyjne produkty pozwalają mu stać się bardziej pewnym siebie   i  niezależnym.

 

  Badania

Wszystkie linie produktów mOmma są wynikiem dogłębnych analiz potrzeb dzieci związanych z karmieniem, odstawieniem od piersi i rozwojem. Analizy te zostały przeprowadzone we współpracy z wieloma ekspertami z tej dziedziny.

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Najlepszy niekapek jak miałam

Już wiele kubeczków niekapków przetestowałam i często byłam rozczarowana ale ten kubek jest genialny. Dziecko z łatwością pije ze słomki, kubka się nie leje. Można go łatwo wyczyścić rozbierając go na części i co bardzo ważne są zamienne słomki. Goraco polecam

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

--

kubeczek bardzo fajny, Młoda załapała bardzo szybko odpowiednią technikę :) niestety, mała Myszka wygryzła dziurkę w słomce i niekapek stał się kapkiem... przydałyby się części zamienne :)

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

--

Kubeczek rewelacja!!! Moja ukochana Siostrzenica niechętnie spożywała wodę z łyżeczki czy zwykłej buteleczki. Teraz tego problemu nie ma! Możliwość schowania słomki gwarantuje sterylność, a jednocześnie dobrą zabawę dla Maluszka. Polecam gorąco.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie