Brother Max kubek niekapek 4 w 1 Expand

Kubek niekapek 4 w 1 Brother Max

(1/5)
 ocen: 1, opinii: 1 
Oceń/napisz opinie
Brother Max Brother Max

PS3428

Nowy

Kubek niekapek idealny na każdym etapie rozwoju od niemowlaka do starszego dziecka.

Więcej szczegółów

W koszyku brakuje 200,00 zł do darmowej wysyłki.

Kubek niekapek idealny na każdym etapie rozwoju od niemowlaka do starszego dziecka.

Dla łatwego przejścia od butelki do kubka przyda się. Kubeczek treningowy 4 w 1, który oferuje komfort zarówno niemowlętom, jak i starszym dzieciom. Kubeczek rośnie razem z dzieckiem i może być stosowany na cztery różne sposoby, w zależności od stadium rozwoju Twojego maleństwa - począwszy od odstawiania od piersi, po naukę samodzielnego picia. Posiada profil pochylony do przodu, umożliwiający łatwiejsze przystawianie do ust dziecka, a jego miękki niekapek smoczek i łatwy uchwyt sprawiają, że przejście z butelki do kubka staje się znacznie łatwiejsze dla malucha. Kubeczek jest lekki i idealny zarówno dla mamy, jak i dziecka podczas podróży.

 

Zalety:

  • 4 proste kroki od butelki do kubeczka, zachęcające do nauki
  • Pochylony do przodu profil ułatwia podniesienie kubeczka i napicie się
  • Nie rozlewa
  • Wolne od Bisfenolu A, ftalanów i PVC

 

Brother Max jest młodą brytyjską marką dla dzieci, specjalizującą się w stylowych, innowacyjnych produktach dla dzieci i niemowlaków – obejmujących ofertą krzesełka, śliniaki, zabawki do kąpieli, akcesoria do karmienia dziecka. Firma zajmuje drugie miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem sprzedaży termometru cyfrowego. Produkty Brother Max oferują najwyższą jakość w przystępnej cenie. Sprzedawane w wielu sklepach w Wielkiej Brytanii, dostępne w 32 innych krajach, a od tego roku także w Polsce.

od (Stargard Szczeciński,  Polska) dnia 16 Apr 2014 (Kubek niekapek 4 w 1 Brother Max) :
(1/5

jednak na nie

Nigdzie nie można kupić zapasowych ustników-jeden z minusów. Drugi minus- po odkręceniu trudno wręcz graniczy to z cudem aby zakręcić go tak aby wszystko pasowało, zawsze ustnik jest nie tak wykrzywiony. Pomimo wielu pozornych zalet kubeczka nie polecam go.

 Zgłoś nadużycie