Silikonowe słomki (2szt.) Expand

Silikonowe słomki (2szt.)

mOmma mOmma mOmma

PS1720

Nowy

Silikonowe słomki wymienne do kubeczków mOmma.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

14,00 zł

brutto

ponad 160 sprzedanych
W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Silikonowe słomki wymienne do kubeczków ze słomką mOmma: opakowanie zawiera 2 zestawy słomek. Wyprodukowane ze 100% silikonu, gwarantują maksymalne bezpieczeństwo i higienę. Produkt bezpieczny całkowicie pozbawiony szkodliwego biosfenolu A (BPA).

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Grupa wiekowa: niemowlak ( 0-12 )
Kategoria wiekowa od 9 miesięcy

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Innowacyjność, technologia, ruch i kolor. mOmma to rewolucyjna linia produktów dla dzieci, zachęcających malucha do odkrywania otoczenia przy pomocy produktów o unikalnych kształtach, sposobie poruszania i kolorach zapewniających radosne przeżywanie każdego dnia przez Wasze dziecko.


 


mOmma ruszające sie produkty do karmienia i odstawienia od karmienia piersią, to zabawa podczas jedzenia. Kołysanie stymuluje zainteresowanie dziecka i skupia jego uwagę. “Kołyszący” system zapewnia zawsze maksymalną higienę: miejsca ssane przez malucha nigdy nie dotykają powierzchni stołu ani wysokich krzeseł.


 


  mOmma rośnie razem z dzieckiem…


Kompletna linia produktów zaprojektowanych zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami dziecka w różnych fazach jego rozwoju. Te proste, ale innowacyjne produkty pozwalają mu stać się bardziej pewnym siebie   i  niezależnym.


 


  Badania


Wszystkie linie produktów mOmma są wynikiem dogłębnych analiz potrzeb dzieci związanych z karmieniem, odstawieniem od piersi i rozwojem. Analizy te zostały przeprowadzone we współpracy z wieloma ekspertami z tej dziedziny.