Kubek z melaminy Hipopotam Hippipios Expand

Kubek z melaminy Hipopotam Hippipios

Les Deglingos Les Deglingos

PS13374

Nowy

Piękny, super lekki kubek z buźką Hipopotama Hippiposa.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72h

24,00 zł

brutto

Les Deglingos to niezwykła banda. Tworzą ją zwariowane zwierzaki, zawsze chętne do szaleństw i muzykowania. Uwielbiają śpiewać (choć nie zawsze potrafią), wymyślać nowe słowa (zwłaszcza te, które się kończą na „-os”), zarażają optymizmem i nigdy nie trzeba ich dwa razy namawiać na psoty. Czasami jednak od najfajniejszej nawet przygody wolą się po prostu poprzytulać. Zupełnie tak samo jak Ty.

Hipopotam Hippipos To zapalony podróżnik i największy wizjoner, jakiego znasz. Ma milion pomysłów na minutę i nie boi się wyzwań. Reaguje entuzjazmem na wszystko, co dziwne i będzie cię motywował w każdej sytuacji. Ba! Namówi cię nawet do spróbowania lodów marchewkowych, nauki pływania i jazdy na rolkach.

Piękny, super lekki kubek z buźką Hipopotama Hippiposa. Dzięki ergonomicznemu kształtowi i odpowiedniej strukturze maluszkowi łatwiej będzie utrzymać go w dłoniach, a nauka samodzielnego picia stanie się prostsza. Powstał z najlepszej jakości, bezpiecznej i nietłukącej się melaminy.

Można myć w zmywarce.
Nie zaleca się podgrzewania w kuchence mikrofalowej.

Wysokość: 9 cm

Materiał: melamina

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny

Francuska marka Les Deglingos charakteryzuje się przede wszystkim wysoką jakością. Zabawki są oryginalne, wykonane metodą pachworkową i łaczą ze sobą różnorodne faktury co bardzo podoba się zarówno dzieciom jak i rodzicom.  

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !