Obniżka! MAPY OBRAZKOWA PODRÓŻ PO LĄDACH MORZACH I KULTURACH ŚWIATA Expand

MAPY OBRAZKOWA PODRÓŻ PO LĄDACH MORZACH I KULTURACH ŚWIATA

Wydawnictwo Dwie Siostry

PS7640

Nowy

Przełom w dziedzinie dziecięcych podróży palcem po mapie: imponujący atlas w stylu ilustrowanych map dawnych podróżników. 

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

47,92 zł

brutto

59,90 zł brutto

-20%

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Przełom w dziedzinie dziecięcych podróży palcem po mapie: imponujący atlas w stylu ilustrowanych map dawnych podróżników. 
Ta książka zabierze was w niezwykłą podróż dookoła świata. Zobaczycie gejzery w Islandii, karawany na egipskiej pustyni i miasta Majów w Meksyku. W Anglii zagracie w krykieta, w Indiach poćwiczycie jogę, a w Chinach skosztujecie stuletnich jaj. W Australii zadziwi was dziobak, w Finlandii – noc polarna, a na Madagaskarze – ogromny baobab. Odkryjecie najciekawsze zakątki świata i zachwycicie się jego różnorodnością. 
51 ogromnych map poprowadzi was przez 42 kraje i 6 kontynentów. Na każdej z nich znajdziecie niezliczone ilustracje, szczegóły i ciekawostki, które przeniosą was w wyjątkowe miejsca i sprawią, że zapragniecie dowiedzieć się jeszcze więcej. Udanej podróży! 

Aleksandra i Daniel Mizielińscy - graficy, twórcy książek i stron internetowych. Art dyrektorzy studia dizajnerskiego www.hipopotamstudio.pl. Autorzy m.in. książek „D.O.M.E.K.”, „Co z Ciebie wyrośnie?”, serii „Miasteczko Mamoko”, ilustratorzy książek „D.E.S.I.G.N.” i „S.Z.T.U.K.A.”. Laureaci wielu nagród i wyróżnień przyznawanych za projekty książkowe i internetowe, w tym prestiżowego międzynarodowego wyróżnienia BolognaRagazzi Award 2010 za książkę "Co z Ciebie wyrośnie?". 

Oprawa: twarda
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 108
Format: 27.5 x 37.5 cm

Płeć: dziewczynka
Grupa wiekowa: przedszkolak ( 3-6 ) lat, wiek szkolny ( 6-9 )
Materiał: papier

Opinie