Nowy Papilon, Gdzie jest elmer wyszukiwanka Expand

Papilon, Gdzie jest elmer wyszukiwanka

Papilon

PS54575

Nowy

w magazynie, wysyłka w ciągu 24h!

44,90 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.
Pomóż Elmerowi w kolorowej wyszukiwance! 

Każda karta tej książki jest pełna szczegółów do wyszukiwania, zadań do wykonania, detali do odkrycia. Ilustracje przedstawiają Elmera, jego przyjaciół, najróżniejsze zwierzęta i ich kolorowy świat. Mali czytelnicy mogą tu szukać szczegółów bez końca, wracając do nich i odnajdując kolejne ukryte elementy. Taka zabawa doskonale rozwija spostrzegawczość i umiejętność skupienia, pomaga w nauce liczenia oraz w poznawaniu nowych wyrazów. 

W 2019 roku Elmer – ulubieniec dzieci na całym świecie – obchodzi 30. urodziny. 

Elmer to słoń, do którego wszyscy przychodzą po radę. Zawsze podejmuje inicjatywę i potrafi zmotywować innych do działania. Jest dowcipny, cierpliwy, ma naturę badacza. Jego życiowe motto to: „sprawdźmy”, „poszukajmy”, „dowiedzmy się”. 

Umiejętności społeczne, pozycja w grupie i poczucie humoru – za to między innymi dzieci na całym świecie kochają Elmera. 

Książki o Elmerze zostały wysoko ocenione przez nauczycieli i bibliotekarzy biorących udział w seminariach promujących czytelnictwo jako cenna i pomocna seria wspierająca dobre emocje. Przetłumaczone na kilkadziesiąt języków, rozeszły się dotąd w niemal ośmiomilionowym nakładzie na całym świecie.

strony - 24
okładka - Twarda
format - 290x240x15 mm

Opinie