Obniżka! PIJA LINDENBAUM, NUSIA I BRACIA ŁOSIE Expand

PIJA LINDENBAUM, NUSIA I BRACIA ŁOSIE

Wydawnictwo Zakamarki

PS16138

Nowy

PIJA LINDENBAUM, NUSIA I BRACIA ŁOSIE

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72 h

23,92 zł

brutto

29,90 zł brutto

-20%

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Czy fajnie jest mieć rodzeństwo?
Tak myśli Nusia.
Aż pewnego dnia na progu swojego domu spotyka trzy łosie i postanawia, że zostaną jej starszymi braćmi.
Niestety, wszystko jest zupełnie nie tak, jak Nusia to sobie wymarzyła.
Bracia łosie w ogóle nie potrafią się bawić.
Wyrysowują jej kredki, rzucają się zabawkami, skaczą po kanapie i przewracają pokój Nusi do góry nogami.
Może jednak łosie powinny być na dworze? Pełna humoru opowieść wnikająca w świat dziecka i jego wyobraźni.
Pija Lindenbaum jest wnikliwą obserwatorką niearanżowanych przed dorosłych dziecięcych zabaw i dziecięcego sposobu myślenia.
A swoje spostrzeżenia potrafi genialnie przelać na papier - powstaje oszczędna w słowach, ale jakże pełna znaczeń opowieść, której drugim głosem są pełne niezwykłych barw i zabawnych szczegółów ilustracje.
Nic dziwnego, że dzieci odnajdują w jej książkach swój świat!

Ilość stron: 28

Okładka: Twarda

Wydawnictwo: Zakamarki

Rok wydania: 2016

Wiek: 3+

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Wydawnictwo Zakamarki powstało na początku 2007 roku w Poznaniu. Należało do szwedzkiej grupy wydawniczej Norstedts, w skład której wchodzi jedno z największych szwedzkich wydawnictw książek dla dzieci – Rabén & Sjögren, a od 2011 roku przeszło w prywatne ręce Katarzyny Skalskiej i Natalii Walkowiak.

Wydawnictwo Zakamarki wydaje cenione na całym świecie i tłumaczone na dziesiątki języków szwedzkie książki dla dzieci. Wiele naszych tytułów to książki obrazkowe dla młodszych dzieci, mamy też coraz więcej ciekawych propozycji dla dzieci starszych, czytających już samodzielnie.

Posiadamy wyłączne prawo do publikowania w Polsce wcześniej u nas nieobecnych książek obrazkowych Astrid Lindgren. Dzięki temu do rąk polskich czytelników trafiły nowe historie o Pippi, Emilu czy dzieciach z Bullerbyn z oryginalnymi ilustracjami.

Podstawową zasadą Wydawnictwa Zakamarki jest publikowanie książek z wartościową treścią, dopracowanym językiem i dobrą, niesztampową ilustracją. Nasze książki tworzone są z pasją, humorem i indywidualizmem, nie pod dyktando komercyjnej mody.

Pierwszą książkę wydaliśmy 23 sierpnia 2007 roku - były to Przygody Astrid - zanim została Astrid Lindgren. Do końca 2012 roku ukazało się niemal 120 tytułów.

Opinie