Obniżka! PAN BRUMM TEGO NIE ROZUMIE, DANIEL NAPP Expand

PAN BRUMM TEGO NIE ROZUMIE, DANIEL NAPP

Wydawnictwo Bona

PS12403

Nowy

Zabawna, znakomicie ilustrowana seria dla młodszych czytelników oraz ich rodziców. To idealny sposób na spędzenie czasu z dziećmi!

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

20,00 zł

brutto

25,00 zł brutto

-20%

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

PSTRYK! i mecz nagle zniknął z ekranu! Tego Pan Brumm nie rozumiał! Mimo że stukał i pukał w telewizor, nic się nie pojawiło. Czy Pan Brumm zobaczy jeszcze swój mecz?
Zabawna, znakomicie ilustrowana seria dla młodszych czytelników oraz ich rodziców. To idealny sposób na spędzenie czasu z dziećmi: rezolutne maluchy z pewnością pokochają nierozgarniętego niedźwiedzia, który mimo małego rozumku pokonuje codzienne przeciwności losu z wyobraźnią i humorem. Już niedługo prześmieszne przygody niedźwiedzia i jego przyjaciół będzie można całą rodziną obejrzeć na ekranie! Wielka popularność serii o Panu Brummie na całym świecie zainspirowała niemieckie studio animacji Trikk17 do nakręcenia filmu animowanego w 26 odcinkach. W następnej książeczce z serii dowiecie się, co Pan Brumm porabia zwykle w niedzielę, poznacie również jego niezwykłego przyjaciela - najmniejszego wieloryba świata - złotą rybkę imieniem Kaszalot.

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny

Opinie