Obniżka! Binta tańczy Expand

Cynamon i Trusia wierszyki na okrągły rok

Wydawnictwo Zakamarki Wydawnictwo Zakamarki

PS4205

Nowy

Lato zniknęło. Cynamon i Trusia muszą je odnaleźć! Wyruszają w świat. Po drodze odkryją uroki jesieni, całkiem wesoło przetrwają zimę, cieszyć się będą wiosną, by w końcu powitać kolejne cudowane lato!

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72 h

22,41 zł

brutto

24,90 zł brutto

-10%

Pełny opis

Nagle zaczęło silniej wiać, zrobiło się chłodno i zniknęła żółta plażowa piłka... Kochane lato, nie odchodź! Lecz na nic prośby i rozpalanie ogniska. Lato zniknęło. Cynamon i Trusia muszą je odnaleźć! Wyruszają w świat. Po drodze odkryją uroki jesieni, całkiem wesoło przetrwają zimę, cieszyć się będą wiosną, by w końcu powitać kolejne cudowane lato! Drugie spotkanie z Cynamonem i Trusią to fascynująca wędrówka w czasie i przestrzeni, wielka przygoda. A kto się przyjrzy cynamonowym bułeczkom, które zabierają ze sobą na wyprawę, i spojrzy na fryzurę Cynamona, ten odgadnie, skąd jego dziwaczne imię! Polecamy również „Cynamon i Trusia. Wierszyki od stóp do głów". 
Ulf Stark, niezwykle ceniony zarówno w Szwecji jak i poza jej granicami autor książek dla dzieci, w Polsce znany jest z poruszających, ale też niepozbawionych humoru historii „Jak tata pokazał mi wszechświat”, „Jak mama została Indianką” oraz „Czy umiesz gwizdać, Joanno?”. Pierwsza z nich otrzymała wyróżnienie Komitetu Ochrony Praw Dziecka.


Wydawnictwo: Zakamarki
ISBN: 978-83-60963-84-5
EAN: 9788360963845
Oprawa: twarda
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 28
Format: 21,5 x 27,5 cm

Opinie osób które zakupiły produkt

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !