Obniżka! Wydawnictwo Dwie Siostry - Dawno temu w Mamoko Expand

Wydawnictwo Dwie Siostry - Dawno temu w Mamoko

Wydawnictwo Dwie Siostry Wydawnictwo Dwie Siostry Wydawnictwo Dwie Siostry

PS3452

Nowy

Kontynuacja bestsellerowej książki "Miasteczko Mamoko". Tym razem pełna szczegółów rysunkowa opowieść toczy się w średniowieczu.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

27,20 zł

brutto

32,00 zł brutto

-15%

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Kontynuacja bestsellerowej książki "Miasteczko Mamoko". Tym razem pełna szczegółów rysunkowa opowieść toczy się w średniowieczu.
Dawno, dawno temu w dalekiej krainie Akuku było sobie miasteczko Mamoko. Przenieś się w czasy rycerzy i wróżek i sprawdź, co działo się w miasteczku, gdy smok porwał króla Władysława. Zobacz, czego szuka Cichomysł i kto odnalazł zagubioną chorągiew. Przekonaj się, do kogo wzdycha dzielny Kichot z Bananic i kogo ustrzelił Robin Łuk. Wyszukuj kolejnych bohaterów i odkrywaj ich przygody. Czy uda Ci się odnaleźć wszystkie grzyby, dukaty i ukryte przedmioty?
Każda rozkładówka książki jest bajecznie narysowaną panoramą fragmentu tytułowego miasteczka. Razem tworzą obraz jednego dnia z życia Mamoko i jego sympatycznych mieszkańców. Uważne dziecięce oko odnajdzie tu kilkanaście równolegle poprowadzonych historii, opowiedzianych wyłącznie za pomocą rysunków. Pełne najrozmaitszych szczegółów ilustracje można oglądać godzinami, śledząc przygody poszczególnych bohaterów, oglądając zakamarki miasteczka i wyszukując ukryte przedmioty.
Aleksandra i Daniel Mizielińscy – graficy, twórcy książek i stron internetowych. Art dyrektorzy studia dizajnerskiego www.hipopotamstudio.pl. Autorzy książek "Miasteczko Mamoko", "D.O.M.E.K.", "Co z Ciebie wyrośnie?", "Kto kogo zjada", ilustratorzy książki "D.E.S.I.G.N.". Laureaci wielu nagród i wyróżnień przyznawanych za projekty książkowe i internetowe, w tym prestiżowego międzynarodowego wyróżnienia BolognaRagazzi Award 2010 za książkę "Co z Ciebie wyrośnie?".

 

Oprawa: twarda
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 14
Format: 23,5 x 31,5 cm

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !