Lilliputiens, lemur Georges Książeczka wielofunkcyjna Expand

Lilliputiens, lemur Georges Książeczka wielofunkcyjna

Lilliputiens

PS9529

Nowy

Kolorowa książeczka dla najmłodszych Lemur Georges marki Lilliputiens.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

137,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Materiałowa książeczka dla dziecka Lemur Georges belgijskiej marki Lilliputiens.

Książeczka jest wielofunkcyjna z pewnością przyciągnie uwagę każdego malucha. Każda strona przedstawia ciekawe przygody zabawnego lemura.

Książeczka jest zapinana na rzep.

Wyposażona została w grzechoczące i szeleszczące elementy, których różnoraka struktura zaciekawia dzieci i rozwija zmysł dotyku. 

Jest to zabawka przeznaczona dla dzieci 9m+.

Wymiary: 10 x 10 cm
Płeć: chłopczyk, uniwersalny, dziewczynka
Grupa wiekowa: niemowlak ( 0-12 )
Kategoria wiekowa od 12 miesięcy
Sposób czyszczenia: Prać ręcznie w 30°C
Styl, wzornictwo: odważny

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.  

Opinie