Jeż Simon Książeczka Przyjaciele Expand

Jeż Simon Książeczka Przyjaciele

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS6198

Nowy

Książeczka edukacyjna jeż Simon

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

114,00 zł

brutto

Wszystkie  zabawki marki Lilliputines zostały zaprojektowane z niezwykłą troską o szczegóły. Nie mogły być inaczej i w tym przypadku. Książeczka edukacyjna jeż Simon oprócz walorów kolorystycznych oraz doznań dotykowych może być świetnym pomysłem do nauki liczenia.

Wymiary: 27 X 3 X 19 cm 

Wymiary: 16 cm x 16 cm.
Płeć: uniwersalny, dziewczynka, chłopczyk
Grupa wiekowa: niemowlak ( 0-12 )
Kategoria wiekowa od 6 miesięcy
Sposób czyszczenia: Prać w pralce w 30°C
Materiał: tkanina
Styl, wzornictwo: nowoczesny

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.