Lilliputiens, książka Dzień dobry mały króliczku Expand

Lilliputiens, książka Dzień dobry mały króliczku

Lilliputiens

PS5714

Nowy

Barwna materiałowa książeczka dla najmłodszych zapewni wielu doznań dotykowych i słuchowych, a rodziców zainspiruje do opowiadania ciekawych historii o Króliczku.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

234,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

 

Kolorowa książeczka z materiału zaciekawi każdego małego odkrywcę. Wykonana z różnych tkanin, m.in. okładka ze sztruksu, by pobudzać zmysły dziecka. Na każdej stronie króliczka spotyka inne zdarzenie i wiele innych ciekawych niespodzianek. Zaś zegar z okładki wyznacza rytm dnia Króliczka.

Książeczka jest zamykana na suwak.


 

Wymiary: 16 cm x 16 cm.
Płeć: dziewczynka, chłopczyk, uniwersalny
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 ), niemowlak ( 0-12 )
Kategoria wiekowa od 6 miesięcy, od 3 miesięcy , od 9 miesięcy, od 0 miesięcy
Sposób czyszczenia: Prać w pralce w 30°C
Materiał: tkanina
Styl, wzornictwo: minimalistyczny, retro

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.  

Opinie