Pies Jef Chmurka wielofunkcyjna Expand

Pies Jef Chmurka wielofunkcyjna

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS5713

Nowy

Miękka książeczka wielofunkcyjna w kształcie chmurki

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

117,00 zł

brutto

Kolorowa materiałowa książeczka wykonana z różnorodych takanin, ma wiele ciekawych, wypustek i elementów.

Książeczka ma dodatkowo praktyczny zaczep na rzepy, który umożliwia przyczepienie zabawki do wózka, łóżeczka, wszedzie tam gdzie dziecko może się nią bawić, sznureczki, metki i bezpieczne lusterko.

Wewnątrz kryje się nasz główny bohater - Pies Jef.

Płeć: chłopczyk, uniwersalny, dziewczynka
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 ), niemowlak ( 0-12 )
Kategoria wiekowa od 0 miesięcy , od 6 miesięcy, od 3 miesięcy , od 9 miesięcy
Sposób czyszczenia: Prać ręcznie w 30°C, Prać w pralce w 30°C
Materiał: bawełna
Styl, wzornictwo: hipsterski, minimalistyczny

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.