Obniżka! Książeczka edukacyjna z gryzakiem Skip hop Expand

Skip Hop, książeczka edukacyjna z gryzakiem

(5/5)
1 ocen: - 1 opinii:
Skip Hop Skip Hop Skip Hop

PS435

Nowy

Książeczka dla najmłodszych kryje w sobie 10 aktywności, które wpomagają prawidłowy rozwój Twojego dziecka.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72h

76,50 zł

brutto

85,00 zł brutto

-10%

ponad 100 sprzedanych
W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

 

Książeczka leśni przyjaciele skip Hop pozwoli okryć bajeczny świat leśnych przyjaciół. Książeczka kryje w sobie wiele aktywności, które wpływają na prawidłowy rozwój Twojego dziecka.  

 

6 stronicowa miękka książeczka edukacyjna posiada aż 10 niespodzianek: gryzaczek, kieszonki, elementy dźwiękowe, szeleszczące i inne ciekawe aktywności, których nie zdradzimy.

 

 

Praktyczne mocowanie na rzepy pozwoli zamocować książeczkę w zasięgu rąk Twojego dziecka.

Kategoria wiekowa od 0 miesięcy
od (Łódź,  Polska) dnia  16 Jan 2011 (Skip Hop, książeczka edukacyjna z gryzakiem) :
(5/5

--

Polecam książeczkę - mój czteromiesięczny synek bardzo jest z niej zadowolony. Nie umie jeszcze samodzielnie jej utrzymać w rączkach ale z zainteresowaniem dotyka i ogląda książeczkę zawieszoną w łóżeczku - umożliwia to tasiemka z rzepem. Książeczka jest estetycznie wykonana, posiada mnóstwo niespodzianek - szeleści, piszczy, uszyta z różnych materiałów co na długi czas zapewni rozrywkę mojemu dziecku.

Skip Hop to firma z Nowego Jorku, która projektuje i tworzy innowacyjne artykuły dla nowoczesnych rodziców. Produkty Skip Hop charakteryzują się ciekawymi  i praktycznymi rozwiązaniami, wszystko po to by wyjść naprzeciw nowej generacji rodziców. Wzornictwo i kolorystyka produktów jest niezwykle ciekawa i barwna, doskonale odzwierciedla trendy naszych czasów. W Skip Hop problemy i trudy rodziców są doskonale znane, dlatego wszystkie produkty mają w sobie „to coś” co sprawia, że jest nam łatwiej, praktyczniej i piękniej wychowywać nasze dzieci.