Obniżka! Książeczka edukacyjna z gryzakiem Skip hop Expand

Skip Hop, książeczka edukacyjna z gryzakiem

Skip Hop

PS435

Nowy

Książeczka dla najmłodszych kryje w sobie 10 aktywności, które wpomagają prawidłowy rozwój Twojego dziecka.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

76,50 zł

brutto

85,00 zł brutto

-10%

ponad 100 sprzedanych
W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

 

Książeczka leśni przyjaciele skip Hop pozwoli okryć bajeczny świat leśnych przyjaciół. Książeczka kryje w sobie wiele aktywności, które wpływają na prawidłowy rozwój Twojego dziecka.  

 

6 stronicowa miękka książeczka edukacyjna posiada aż 10 niespodzianek: gryzaczek, kieszonki, elementy dźwiękowe, szeleszczące i inne ciekawe aktywności, których nie zdradzimy.

 

 

Praktyczne mocowanie na rzepy pozwoli zamocować książeczkę w zasięgu rąk Twojego dziecka.

Kategoria wiekowa od 0 miesięcy

Skip Hop ❤❤❤  to jedna z ulubionych marek polskich mam. Jest to firma, która proponuje bogatą ofertę toreb do wózków, akcesoriów do wózka, do pielęgnacji dziecka, karmienia czy też ogromny wybór zabawek. Skip Hop nieustannie wypuszcza nowe innowacyjne produkty dlatego każdy rodzic z pewnością ma choć jeden produkt tej marki. Możemy z całą stanowczością stwierdzić, że mają najlepsze i najbezpieczniejsze maty piankowe dla dzieci. Gorąco polecamy markę Skip Hop

Opinie

Aneta K.
Zweryfikowany zakup
2011-01-16

--

Polecam książeczkę - mój czteromiesięczny synek bardzo jest z niej zadowolony. Nie umie jeszcze samodzielnie jej utrzymać w rączkach ale z zainteresowaniem dotyka i ogląda książeczkę zawieszoną w łóżeczku - umożliwia to tasiemka z rzepem. Książeczka jest estetycznie wykonana, posiada mnóstwo niespodzianek - szeleści, piszczy, uszyta z różnych materiałów co na długi czas zapewni rozrywkę mojemu dziecku.

Czy ten komentarz jest przydatny dla Ciebie? Tak Nie