Książeczka do nauki liczenia Expand

Książeczka do nauki liczenia

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS2887

Nowy

Kolorowa książeczka z materiału zaciekawi każdego małego odkrywcę, w szczególności chłopców kochających ciuchcie.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

125,00 zł

brutto

 

Kolorowa książeczka z materiału zaciekawi każdego małego odkrywcę, w szczególności chłopców kochających ciuchcie. Wykonana z różnych tkanin, kryje w sobie również dźwięki. Zewnętrzna cześć okładki wykonana jest ze sztruksu, a wewnątrz niej znajdują się elementy szeleszczące.

 

Książeczka rzedstawia na swoich stronach przygody króliczka i jego przyjaciół.  Dzięki książeczce dziecko nauczy się rozpoznawać zwierzątka, kolory i cyfry od 1 do 5.

 

wymiary: 23x17 cm

Wiek dziecka: 6m+

 


Wymiary: 16 cm x 16 cm.
Płeć: chłopczyk
Sposób czyszczenia: Prać ręcznie w 30°C
Materiał: tkanina
Styl, wzornictwo: klasyczny

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.