Lilliputiens, smok Walter Wielka Książka Labiryntów Expand

Lilliputiens, smok Walter Wielka Książka Labiryntów

Lilliputiens

PS2543

Nowy

Księga pełna przygód i łamigłówek.

Więcej szczegółów

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Smok Walter poprowadzi przez labirynty i zakamarki - można błądzić w przestworzach lub pod ziemią wsród kanałów, znaleźć się w wiosce albo w magicznym lesie lub w końcu trafić do zamku. W każdym miejscu czekają przygody na śmiałków, którzy wybiorą się w drogę.

Wymiary: 38,5 x 37,7 cm

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.  

Opinie