Lilliputiens, Książeczka wielofunkcyjna Doctor Alice Expand

Lilliputiens, Książeczka wielofunkcyjna Doctor Alice

Lilliputiens

PS17287

Nowy

Lisica Alice jako doktor podróżuje karetka po krainie Lilliputiens i odwiedza swoich pacjentów. Książeczka zapinana na rzep, wykonana z różnorodnych faktur stymulujących zmysły dziecka.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

99,99 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.
Lisica Alice jako doktor podróżuje karetka po krainie Lilliputiens i odwiedza swoich pacjentów. Książeczka zapinana na rzep, wykonana z różnorodnych faktur stymulujących zmysły dziecka. Książeczka w ciekawy i łatwy sposób oswaja dziecko z lekarzem i chorobą.

Opis:
- 6 kolorowych stron przedstawiających chorych mieszkańców krainy Lilliputiens
- w kieszonce na okładce pacynka Alice przymocowana na rzep, wewnątrz umieszczony piszczek udający odgłos nadjeżdżającej karetki
- na pierwszej stronie prosiaczek, który spadł z drabiny i nabił sobie guza, na którego Alice nalepia plasterek
- na drugiej stronie Alice zakłada gips na złamaną nogę Kury Ophelie
- na trzeciej stronie Alice leczy króliczka chorego na ospę – wyszyte, czerwone kropeczki
- na czwartej stronie z szeleszczącym papierem wewnątrz, Alice uwalnia Czerwonego Kapturka i Babcię z brzucha żarłocznego, przejedzonego Wilka i tym samym pomaga też Wilkowi
- na piątej stronie Alice leczy katar Misia Cesara
- na szóstej stronie w łóżku leży smutny, chory Pies Jef z miejscem na zdjęcie dziecka

Wymiary książki: 16 x 16 cm
Zalecany wiek: 0m+
Czyszczenie: tylko powierzchniowo
Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Kategoria wiekowa od 0 miesięcy

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.  

Opinie