Brother Max Wysokie krzesełko Sketch 2w1 ze stolikiem Expand

Brother Max Wysokie krzesełko Sketch 2w1 ze stolikiem

Brother Max Brother Max Brother Max

PS3821

Nowy

Pierwsze drewniane, uniwersalne, wysokie krzesełko z podstawką dla dziecka.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

599,00 zł

brutto

Pierwsze drewniane krzesełko Sketch 2 w 1, przekształcane w fotelik. Nowoczesne krzesełko, które w przeciwieństwie do innych tego rodzaju krzesełek na rynku, zmienia się w fotelik, umożliwiając zręczne usadowienie dziecka przy stole, czy to w domu, czy w podróży.
 
Stylowa ergonomia zapewnia, że dziecko siedzi wygodnie, a przy tym nie czuje się skrępowane. Krzesełko jest niezwykle higieniczne - nie ma w jego konstrukcji pułapek na brud - posiada opcję zdjęcia stoliczka, co zapewnia dodatkowy komfort najmłodszym w czasie posiłków. Dzięki dostosowanym podłokietnikom i stoliczkowi w specjalnym kształcie, wszystko da się łatwo przetrzeć i umyć, a rozlany pokarm nie ścieka na podłogę. Krzesełko ma wysokość odpowiednią dla każdego kuchennego stołu, bez względu na to, czy taca jest zainstalowana, czy też zdemontowana. Jest ono również wyposażone w szelki trzymające dziecko w pasie, pomimo standardowej, przedniej belki bezpieczeństwa oraz dolnej belki zapobiegającej przed wysunięciem się dziecka.
 
Krzesełko łatwo przekształca się w fotelik po wykonaniu jednej, prostej czynności. Wystarczy pociągnąć i przekręcić dwa uchwyty po jego obu stronach i siedzisko można bez wysiłku wyciągnąć z ramy. Tak otrzymany fotelik posiada dwa pasy do przypięcia do normalnego krzesła w kuchni lub jadalni. Jeden pas prowadzi z tyłu oparcia krzesła, a drugi pod jego spodem.  Pasy można łatwo demontować do mycia lub, gdy chcemy używać tylko wysokiego krzesełka.
 
Krzesełko Sketch 2 w 1 zostało wyposażone we wbudowany uchwyt do przenoszenia między pokojami bez zbędnego wysiłku. Posiada również mniejszy rozstaw nóg niż inne krzesła tego rodzaju, co powoduje, że jest ono idealne w mniejszych pomieszczeniach przy zachowaniu pełnej stabilności.
 
Wykonane z trwałego drewna kauczukowego z wykończeniem lakierowanym w kolorze naturalnym. Krzesełko jest bardzo trwałe i eleganckie.

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Brother Max jest młodą brytyjską marką dla dzieci, specjalizującą się w stylowych, innowacyjnych produktach dla dzieci i niemowlaków – obejmujących ofertą krzesełka, śliniaki, zabawki do kąpieli, akcesoria do karmienia dziecka. Firma zajmuje drugie miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem sprzedaży termometru cyfrowego. Produkty Brother Max oferują najwyższą jakość w przystępnej cenie. Sprzedawane w wielu sklepach w Wielkiej Brytanii, dostępne w 32 innych krajach, a od tego roku także w Polsce.