Krzesełko Flair, Boon Expand

Krzesełko Flair, Boon

Boon Boon Boon

PS12965

Nowy

Krzesełko z pneumatycznym podnoszeniem siedziska to doskonałe urządzenie, które czyni porę karmienia niezwykle prostą i komfortową.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

1 299,00 zł

brutto

Krzesełko z pneumatycznym podnoszeniem siedziska to doskonałe urządzenie, które czyni porę karmienia niezwykle prostą i komfortową. Po naciśnięciu stopą pomarańczowego guzika znajdującego się na podstawie krzesełka i równoczesnym, równomiernym podciągnięciu go do góry lub zepchnięciu na dół dwoma rękoma, możemy z łatwością dostosować jego wysokość do każdego stołu. Krzesełko płynnie przemieszcza się po podłodze we wszystkich kierunkach, nie zarysowując jej przy tym dzięki gumowym kółkom . W oparciu krzesełka znajduje się uchwyt dzięki czemu możemy je wygodnie przestawiać. Ponad to, bezpieczeństwo podczas karmienia zapewniają pięciopunktowe, łatwe w obsłudze szelki bezpieczeństwa oraz słupek, który przytrzymuje przed niechcianym wysunięc.

• Tacka z dwoma zdejmowanymi wkładkami, które można myć w zmywarce 
• Nie zawiera BPA, PVC ani fitalanów
• Waga dziecka: do 22,5kg
• Wiek dziecka: do 4 lat
• Wysokość krzesełka: 53-67cm
• Waga krzesełka: 12,7kg
 

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 )
Kategoria wiekowa od 12 miesięcy

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Amerykańska firma Boon powstała w 2004 mając na uwadze dobro dziecka i jego rodziców. Produkty są tworzone z wysokiej jakości materiałów nie zawierających Bisfenolu A.  Każdy produkt Boon niesie korzyści i praktyczne rozwiązania  dla rodziców, ułatwiając im codzienne obowiązki przy opiece i zabawie. Nowoczesne rozwiązania i proste, oryginalne wzornictwo cieszy się duży  powodzeniem produktów również w Europie.