Jasiek do wózka POOFI Expand

Poofi, jasiek do wózka

Poofi

Nowy

Poduszka została stworzona z myślą o wyposażeniu wózka lub kołyski, w których standardowej wielkości poduszki się nie mieszczą.

Więcej szczegółów

ponad 150 sprzedanych
W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Jasiek – poduszka dla niemowląt jest zarówno idealnym uzupełnieniem oryginalnego kocyka Poofi, jak również doskonale sprawdza się jako samodzielny produkt. Poduszka została stworzona z myślą o wyposażeniu wózka lub kołyski, w których standardowej wielkości poduszki się nie mieszczą.

Jasiek jest płaski, dzięki czemu główka dziecka ułożona jest na nim zgodnie jest z zaleceniami logopedów – naturlanie odchylona do tyłu umożliwia prawidłowy rozwój narządów mowy. Poduszka jest także specjalnie profilowana aby zapobiegać spłaszczeniu potylicy niemowlęcia, a ubrana jest w zdejmowany pokrowiec wykonany z niezwykle miękkiego i delikatnego materiału – tego samego, z którego wykonane są kocyki Poofi. Pokrowiec poduszki nie tylko jest miły w dotyku, ale także jest bardzo doporny na zabrudzenia. Większość zabrudzeń można z niego zetrzeć szmatką, a resztę bez problemu sprać w temperaturze 30 stopni.

 

Wymiary: 32 x 27 cm
Skład: 50% bawełna, 50% mikrofibra
Wypełnienie: 100% włóknina silikonowa

Poofi to wiodąca na Polskim rynku marka wyjatkowych tekstyliów i produktów dla mam i ich maleństw. Ze szczególną dbałością o szczegóły już od kilku lat proponuje niezastąpione poduszki do karmienia, poduszki do spania w ciąży.

Opinie