Lilliputiens, kolorowe klocki farma Expand

Lilliputiens, kolorowe klocki farma

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS391

Nowy

6  materiałowych klocków wystarczy do świetnej zabawy w farmę

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

118,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

 

6  materiałowych klocków wystarczy do świetnej zabawy w farmę. Różne faktury materiałów przyciągają małe rączki! W niektórych klockach ukryty jest magnez by cała konstrukcja lepiej się trzymała.

Klocki  są zabawką stymulującą rozwój intelektualny dziecka. Kostki wykonane z wysokiej jakości materiału przedstawiają różne elementy farmy. Dziecko uczy się rozpoznawać zwierzątka, uczy się liczyć  zliczając na każdym klocku zwierzątka.

Klocki są zabawką dla dzieci już od 6 miesiąca ale z pewnością długo będą służyły dziecku.

Wymiary: 30 x 25 cm

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.