Obniżka! Lilliputiens, piramida Tort wielofunkcyjny Expand

Lilliputiens, piramida Tort wielofunkcyjny

Lilliputiens

PS2546

Nowy

Zabawna wieża z mnóstwem obrazków

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

92,80 zł

brutto

116,00 zł brutto

-20%

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Wszystkie elementy pasują do siebie, więc łatwo je schować,a po rozłożeniu dostarczą mnóstwo zabawy podczas budowania wież.

 

Wymiary: H: 69 cm o 16 cm

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.  

Opinie