Klocki-gwiazdki Expand

Klocki Gwiazdki

PS1578

Nowy

Klocki Gwiazdki to jedyne takie klocki na polskim rynku skierowane do najmłodszych przedszkolaków gotowych na zabawę z klockami konstrukcyjnymi, a jeszcze za małymi na zabawę z tradycyjnymi klockami.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

52,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Klocki Gwiazdki to jedyne takie klocki na polskim rynku skierowane do najmłodszych przedszkolaków gotowych na zabawę z klockami konstrukcyjnymi, a jeszcze za małymi na zabawę z tradycyjnymi klockami.

Edukacyjne Gwiazdki zostały zaprojektowane tak, aby pobudzić rozwijające się zmysły dziecka: wzrok - poprzez wyraziste kolory oraz dotyk - poprzez oryginalny kształt klocków. Maluch z łatwością połączy ze sobą kolorowe gwiazdki wykonane z wysokiej jakości materiału i dostosowane wielkością do jego rączek.

Klocki Gwiazdki to nie tylko świetna zabawka dla Twojego dziecka, ale także narzędzie dla Ciebie do nauki malucha przez zabawę: kolorów, liczenia, planowania, kształtów, podstaw matematyki. Baw się ze swoim dzieckiem Klockami Gwiazdkami, pomóż mu rozwinąć wyobraźnię i pokaż jakie może stworzyć wspaniałe konstrukcje.

Ze względu na możliwości zabawy, które dają klocki, dzieciom z różnyc h grup wiekowych, wytrzymałości oraz łatwości w utrzymaniu porządku i czystości, Klocki Gwiazdki polecane są przez renomowane przedszkola oraz kluby mam.

Plastikowe opakowanie w kształcie słoika zawiera 55 klocków w sześciu wyrazistych kolorach: czerwonym, żółtym, pomarańczowym, fioletowym, zielonym oraz niebieskim. Nakrętka słoika dodatkowo ma rączkę, która umożliwia łatwe trzymanie pudełka przez dziecko. Plastikowe klocki mają kształt gwiazdek, które w łatwy sposób można ze sobą połączyć. Dzięki wyrazistej kolorystyce, wysokiej jakości materiału, pomysłowemu sposobowi łączenia elementów, rozmiarowi klocków dopasowanych do małych raczek oraz oryginalnemu opakowaniu nawet najmłodsze dziecko będzie świetnie się bawiło i rozwijało swoje umiejętności.

Opinie