TĘCZOWE KLOCKI Expand

TĘCZOWE KLOCKI

Wonderworld Wonderworld

PS12278

Nowy

Unikalne drewniane klocki wydające różne dźwięki. Komplet składa się z sześciu różnych klocków w drewnianym pudełku, które jest siódmym elementem zabawki.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

135,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 200,00 zł do darmowej wysyłki.

Unikalne drewniane klocki wydające różne dźwięki.

Komplet składa się z sześciu różnych klocków w drewnianym pudełku, które jest siódmym elementem zabawki. Klocki wypełnione są różnej wielkości kulkami, które przy potrząsaniu wydają inne dźwięki. Dwa boki każdego z klocków są wykonane z przezroczystych kolorowych szybek z tworzywa sztucznego, co pozwala na obserwację kulek znajdujących się wewnątrz.
Zabawa ma nieograniczone możliwości. Dzieci mogą sortować, grać, obserwować, budować wieże, grzechotać itd.

Walory edukacyjne:
- wspomaga rozwój umiejętności manualnych
- pobudzają ciekawość

Ten produkt jest oznaczony znakiem CE potwierdzającym zgodność z Dyrektywą Europejską 2009/48/WE oraz normą EN71, dotyczącymi bezpieczeństwa zabawek.

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 ), przedszkolak ( 3-6 ) lat
Kategoria wiekowa od 2 lat
Materiał: drewno

Wonderworld jest producentem drewnianych zabawek wytwarzanych wyłącznie w Tajlandii. W ciągu 29 lat działalności eksperci z dziedziny projektowania zabawek stworzyli linię ponad 200 unikalnych produktów. Firma szczyci się tym, że każda zabawka zaprojektowana jest dla konkretnej grupy wiekowej dzieci i poza walorami czysto rozrywkowymi spełnia funkcje edukacyjne. Misja Wonderworld zawiera się w tworzeniu zabawek przyjaznych dla środowiska naturalnego, kreatywnych, edukacyjnych, ale przede wszystkim dostarczających niezapomnianych doznań, bawiącym się nimi, dzieciom.

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !