KLOCKI MIASTECZKO Expand

KLOCKI MIASTECZKO

Wonderworld Wonderworld Wonderworld

PS12277

Nowy

Klocki miasteczko to kolejna propozycja z serii "Glow in Dark", zestaw składa się z klocków imitujących wieżowce Nowego Jorku wraz ze Statuą Wolności, taksówką i limuzyną.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

147,00 zł

brutto

Klocki miasteczko to kolejna propozycja z serii "Glow in Dark", zestaw składa się z klocków imitujących wieżowce Nowego Jorku wraz ze Statuą Wolności, taksówką i limuzyną. A kiedy zgaśnie światło wielką niespodzianką okaże się miasteczko świecące w nocy.

Walory edukacyjne:
- rozwija kreatywność i myślenie przestrzenne
- zabawa klockami stymuluje fizyczny, psychiczny, oraz społeczny rozwój dziecka
- składanie i dopasowywanie klocków wzmacnia ruchy kontrolne u dziecka oraz jego koordynację wzrokową
- bawiąc się klockami w grupie, małe dzieci uczą się poprawnych zasad wspólnej zabawy
- ćwiczy cierpliwość i dokładność u dzieci

Ten produkt jest oznaczony znakiem CE potwierdzającym zgodność z Dyrektywą Europejską 2009/48/WE oraz normą EN71, dotyczącymi bezpieczeństwa zabawek.

Płeć: chłopczyk, uniwersalny, dziewczynka
Grupa wiekowa: przedszkolak ( 3-6 ) lat, maluch ( 12-36 )
Kategoria wiekowa od 2 lat
Materiał: drewno

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Wonderworld jest producentem drewnianych zabawek wytwarzanych wyłącznie w Tajlandii. W ciągu 29 lat działalności eksperci z dziedziny projektowania zabawek stworzyli linię ponad 200 unikalnych produktów. Firma szczyci się tym, że każda zabawka zaprojektowana jest dla konkretnej grupy wiekowej dzieci i poza walorami czysto rozrywkowymi spełnia funkcje edukacyjne. Misja Wonderworld zawiera się w tworzeniu zabawek przyjaznych dla środowiska naturalnego, kreatywnych, edukacyjnych, ale przede wszystkim dostarczających niezapomnianych doznań, bawiącym się nimi, dzieciom.