Uchwyt do łóżeczka Expand

Uchwyt do łóżeczka

(5/5)
1 ocen: - 1 opinii:
J.L. Childress J.L. Childress J.L. Childress

PS4153

Nowy

Specjalny uchwyt przyczepiamy do łóżeczka, a na nim możemy zawiesić karuzelę lub inne zabawki, którymi chcemy zainteresować dziecko.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

65,00 zł

brutto

Specjalny uchwyt przyczepiamy do łóżeczka, a na nim możemy zawiesić karuzelę lub inne zabawki, którymi chcemy zainteresować dziecko. Uchwyt jest bardzo wygodny w użyciu, mocno trzyma się łóżeczka, dlatego jest bezpieczny. 
Dostępny kolor: 
- biały 

W celu zachowania bezpieczeństwa nie zawieszamy nic bezpośrednio nad dzieckiem.

od (Wysoka,  Polska) dnia  03 Sep 2016 (Uchwyt do łóżeczka) :
(5/5

Praktyczny

Bardzo praktyczny uchwyt z wygodnym mocowaniem do łóżeczka.

J.L.Childress – amerykańska marka akcesoriów podróżnych, która już od ponad 25 lat dostarcza dzieciom i rodzicom niezwykle przydatne rozwiązania. Historia firmy zaczyna się w momencie, kiedy jej właścicielka – Jan Childress po urodzeniu swojego dziecka, opracowała pierwszą torbę, którą mogła zabrać na zakupy. a potem od razu zawiesić na wózku. Od tego czasu powstało dużo praktycznych rozwiązań, a firma stała się liderem w segmencie akcesoriów podróżnych w USA i na całym świecie. Tworząc nowe produkty firma za główny cel stawia sobie przede wszystkim ich funkcjonalność oraz przyjazny design. Marka J.L.Childress, dzięki obecności na rynku od wielu lat, jest znana i lubiana przez rodziców na całym świecie.