Karuzelka Alfabet Skip Hop Expand

Skip Hop, karuzelka Alfabet

(5/5)
2 ocen: - 2 opinii:
Skip Hop Skip Hop Skip Hop

PS3060

Nowy

SKIP HOP Alfabet to wyjątkowa karuzela, zaprojektowana z myślą o najmłodszych dzieciach, które w pierwszych miesiącach swojego życia potrzebują chwili spokoju i wyciszenia.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

298,00 zł

brutto

SKIP HOP Alfabet to wyjątkowa karuzela, zaprojektowana z myślą o najmłodszych dzieciach, które w pierwszych miesiącach swojego życia potrzebują chwili spokoju i wyciszenia.
Karuzela umili czas maleństwu leżącemu w kołysce lub łóżeczku. W czasie czuwania, Dziecko może obserwować lub próbować dotknąć kołyszące się na gałązce zabawki, które wprawione w ruch pozytywką, będą się spokojnie obracać. 

 

Karuzela SKIP HOP Alfabet:

  • to karuzela z pozytywką, zaprojektowana z myślą o najmłodszych – Dzieci mogą z niej korzystać już w pierwszych miesiącach swojego życia;
  • rozwija koordynację wzrokowo-słuchowo-ruchową
  • zachwyca jakością wykonania oraz niezwykłą dbałością o szczegóły;
  • posiada liczne atesty i spełnia normy bezpieczeństwa;
  • tekstylne elementy można odświeżyć piorąc je ręcznie lub w pralce w temperaturze 30°C;
  • mierzy 66 x 28 cm;
  • będzie przepięknym elementem dekoracyjnym dziecięcego pokoju
  • można ją skompletować z innymi akcesoriami i zabawkami z serii Alfabet.
od (CHMIELNIK ,  Polska) dnia  15 Jun 2016 (Skip Hop, karuzelka Alfabet) :
(5/5

Niezastąpiona zabawka

Długo podejmowałam decyzje, jaką karuzelę wybrać i cieszę się, że Pani w Fabryce Wafelków doradziła mi akurat tą bo faktycznie , dzięki kontrastom bardzo przykuwa wzrok córeczki, która leży i obserwuje jak się kręci. Katarynka jest bardzo przyjemna i mogę polecić całą kolekcje Alfabet marki Skip Hop.

od (Mysłowice,  Polska) dnia  12 May 2016 (Skip Hop, karuzelka Alfabet) :
(5/5

godne polecenia

towarzyszy nam od pierwszych dni życia naszego dziecka i jest rewelacyjna

Skip Hop to firma z Nowego Jorku, która projektuje i tworzy innowacyjne artykuły dla nowoczesnych rodziców. Produkty Skip Hop charakteryzują się ciekawymi  i praktycznymi rozwiązaniami, wszystko po to by wyjść naprzeciw nowej generacji rodziców. Wzornictwo i kolorystyka produktów jest niezwykle ciekawa i barwna, doskonale odzwierciedla trendy naszych czasów. W Skip Hop problemy i trudy rodziców są doskonale znane, dlatego wszystkie produkty mają w sobie „to coś” co sprawia, że jest nam łatwiej, praktyczniej i piękniej wychowywać nasze dzieci.