Wieloryb Organizer na zabawki kąpielowe Expand

Wieloryb Organizer na zabawki kąpielowe Boon

(1,3/5)
3 ocen: - 1 opinii:
Boon Boon Boon

PS4898

Nowy

Wieloryb organizer firmy Boon jest nie tylko bardzo ładny ale i praktyczny, pozwala na łatwe uporządkowanie zabawek po kąpieli, a górna część służy jako półeczka na kosmetyki dziecka.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

149,00 zł

brutto

Organizer welorym jest praktycznym pojemnikiem na zabawki kąpielowe wykonanym z wysokiej jakości materiałów (nie zawierających Bisfelolu A), która pozwala na utrzymanie porządku po kąpieli. Zdejmowana część organizera Boon pozwala na szybkie umieszczenie zabawek w kąpieli, szybkie ich wyłowienie i przepłukanie. Znajdujące się w pojemniku otwory ułatwiają  osuszanie znajdujących się wewnatrz zabawek co zapobiega powstawaniu pleśni. Na górze pojemnika znajduje się półeczka, która jest idealnym miejscem na kosmetyki.  

Wieloryba Boon można przymocować za pomocą solidnego paska taśmy lub też przyssawki. Istnieje również możliwość przymocowania organizera za pomocą wkrętów.

Zabawki nie są dołączone do produktu

 

Wymiary : 42 x 24 x 17 cm

 

Wymiary: 42x48x16 cm
od (Warszawa,  Polska) dnia  11 Dec 2016 (Wieloryb Organizer na zabawki kąpielowe Boon) :
(4/5

Dobry

Wygodny w użyciu. Dzieciakiam zabawa zbierać zabawki po kąpieli (przed był problem). Jedna wada że taśma na wielorybie nie czymało samego wieloryba i musiliśmy używać nowę bardzej mocnę taśmę do przyklejania.

od (Warszawa,  Polska) dnia  08 Dec 2016 (Wieloryb Organizer na zabawki kąpielowe Boon) :
(0/5
Produkt został oceniony przez klienta bez opinii.
od (Warszawa,  Polska) dnia  08 Dec 2016 (Wieloryb Organizer na zabawki kąpielowe Boon) :
(0/5
Produkt został oceniony przez klienta bez opinii.

Amerykańska firma Boon powstała w 2004 mając na uwadze dobro dziecka i jego rodziców. Produkty są tworzone z wysokiej jakości materiałów nie zawierających Bisfenolu A.  Każdy produkt Boon niesie korzyści i praktyczne rozwiązania  dla rodziców, ułatwiając im codzienne obowiązki przy opiece i zabawie. Nowoczesne rozwiązania i proste, oryginalne wzornictwo cieszy się duży  powodzeniem produktów również w Europie.