Żabka - Organizer na zabawki kąpielowe Expand

Żabka Organizer na zabawki kąpielowe

(5/5)
4 ocen: - 4 opinii:
Boon Boon Boon

PS37

Nowy

Żabka organizer firmy Boon jest nie tylko bardzo ładna ale i praktyczna, pozwala na łatwe uporządkowanie zabawek po kąpieli, a górna część służy jako półeczka na kosmetyki dziecka.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

159,00 zł

brutto

ponad 140 sprzedanych
W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Organizer  żabka  jest praktycznym pojemnikiem na zabawki kąpielowe wykonanym z wysokiej jakości materiałów (nie zawierających Bisfelolu A), która pozwala na utrzymanie porządku po kąpieli. Zdejmowana część pozwala na szybkie umieszczenie zabawek w kąpieli, szybkie ich wyłowienie i przepłukanie. Znajdujące się w pojemniku otwory ułatwiają szybsze osuszanie co zapobiega powstawaniu pleśni. Na górze pojemnika znajduje się półeczka, która jest idealnym miejscem na kosmetyki.  

Żabkę można przymocować za pomocą solidnego paska taśmy lub też przyssawki. Istnieje również możliwość przymocowania organizera za pomocą wkrętów.

Zabawki nie są dołączone do produktu

 

Wymiary: 48 × 42 × 18 cm

 

Wymiary: 42x48x16 cm
od (Warszawa,  Polska) dnia  29 Apr 2011 (Żabka Organizer na zabawki kąpielowe) :
(5/5

--

bardzo praktyczny produkt, ładnie wykonany, pojemny gdyż mieści dużo zabawek. Dodatkowe miejsce na płyny jest też świetnym rozwiązaniem gdyż wszystkie gadżety naszego maleństwa są w jednym miejscu. Bardzo pomocna w utrzymaniu porządku. Polecam!!

od (Warszawa,  Polska) dnia  05 Apr 2010 (Żabka Organizer na zabawki kąpielowe) :
(5/5

--

Żabka jest super produktem. Zaskoczyła mnie jej wielkość i pojemność. Teraz wszystkie zabawki kapielowe mojego synka sa w jednym miejscu, do tego pułeczka na płyny i oliwki jest swietnym rozwiązaniem.
Zdecydowanie polecam wszystkim!!

od (Warszawa,  Polska) dnia  27 Feb 2010 (Żabka Organizer na zabawki kąpielowe) :
(5/5

--

Organizer ten okazal sie swietnym rozwiazaniem do naszej lazienki - jest nie tylko estetycznym i praktycznym pojemnikiem, ale tez zrodlem doskonalej zabawy dla naszego synka - zlotej raczki, ktory uwielbia wprost majstrowac przy wszystkim, co znajdzie sie w zasiegu jego raczek! Bardzo podoba mu sie wyjmowanie i lowienie zabawek zabka :)

od (Nowy Sącz,  Polska) dnia  01 Feb 2010 (Żabka Organizer na zabawki kąpielowe) :
(5/5

--

bardzo praktyczna rzecz, w rzeczywistości dużo większa niż się wydaje na zdjęciu, pomocna w utrzymaniu porządku.

Amerykańska firma Boon powstała w 2004 mając na uwadze dobro dziecka i jego rodziców. Produkty są tworzone z wysokiej jakości materiałów nie zawierających Bisfenolu A.  Każdy produkt Boon niesie korzyści i praktyczne rozwiązania  dla rodziców, ułatwiając im codzienne obowiązki przy opiece i zabawie. Nowoczesne rozwiązania i proste, oryginalne wzornictwo cieszy się duży  powodzeniem produktów również w Europie.