Plui deszczowa piłka - kolor zielony Expand

Plui deszczowa piłka

(5/5)
3 ocen: - 2 opinii:
Moluk Moluk Moluk

Nowy

Zabawka kąpielowa plui idealna w wannie i na plaży

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

35,00 zł

brutto

ponad 270 sprzedanych
W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Plui to nowatorska zabawka do kąpieli. Wystarczy zanurzyć ją w wodzie aby się napełniła, po wyjęciu "pada" z niej przyjemny deszczyk, który można kontrolować zamykając i otwierając otwór na górze.
Żywe kolory i ciekawe kształty pobudzają dziecko. Pobudzają ciekawość, stymulują zmysły i inspirują dzieci do zabawy.

Wymiary: średnica 8,5 cm

Podczas zabawy Plui dziecko uczy się podstawowych zasad fizyki. Plui wzbudza ciekawość i rozwija dziecięcą wyobraźnię. Ciekawy design i żywe kolory z pewnością odróżniają ją od innych zabawek do kąpieli. Plui po wyjęciu z opakowania jest dość twarde dopiero po zanurzeniu w wodzie staje się miękkie. Gdy wlot górny jest zatkany a dziecko przyciśnie Plui znowu zaczyna pryskać wodą:)

 

 

Płeć: uniwersalny, dziewczynka, chłopczyk
Grupa wiekowa: przedszkolak ( 3-6 ) lat, maluch ( 12-36 )
Kategoria wiekowa od 12 miesięcy, od 4 lat, od 3 lat, od 2 lat, od 18 miesięcy
Styl, wzornictwo: nowoczesny
od (Warszawa,  Polska) dnia  11 Nov 2015 (Plui deszczowa piłka) :
(5/5
Produkt został oceniony przez klienta bez opinii.
od (ŁOSICE,  Polska) dnia  01 Aug 2012 (Plui deszczowa piłka) :
(5/5

--

Potwierdzam:) Piłka bardzo fajna. Bardzo lubiana przez moją prawie roczną córeczkę, jak i niespełna trzy latka z bliskiej rodziny. Mamy zieloną i niebieską. Piłki są miękkie, przyjemne w dotyku i w fajnych żywych kolorach.

od (Górowo Iławeckie,  Polska) dnia  22 May 2012 (Plui deszczowa piłka) :
(5/5

--

Deszczowa pilka jest świetna, bardzo szybko stała sie ulubioną zabawką kapielową moich chłopaków, zarówno starszego 6l jak i maluszka 1,5 roku.. Uwaga -nie przyśpieszy to końca kąpieli :) polecamy ja serdecznie

Moluk to firma rodzinna, założona w 2011 przez szwajcara Alexa Hochstrassera, projektanta i wynalazcę Bilibo, oraz jego siostrę Doris Hochstrasser, która jest architektem (pasjonatów świetnego wzornictwa).
Moluk dąży do stworzenia innowacyjnych produktów, które nie tylko mają bawić dzieci powierzchownie ale stworzyć między dzieckiem a zabawką prawdziwą interakcję.
W czasach, gdzie wszystko staje się coraz bardziej wirtualne, Moluk oferuje zabawki, które są całkowicie ręczne, zabawki, które prowokują dzieci do poruszania się i badania, zabawki, które stymulują zmysły. Zabawki tworzone przez Moluk nie posiadają włącznika On/Off, baterii czy skomplikowanych instrukcji, są zasilane po prostu dziecięcą wyobraźnią.