Obniżka! Zabawki do wody Zestaw 3 łódek z neoprenu Expand

Zabawki do wody Zestaw 3 łódek z neoprenu

Lilliputiens Lilliputiens

PS14550

Nowy

Bath Fun - Boats Zestaw 3 łódek z Neoprenu

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

Time left:

80,99 zł

brutto

89,99 zł brutto

-10%

Bath Fun - Boats Zestaw 3 łódek z Neoprenu

Opis:
- zestaw składa się z 3 łódek różnej wielkości, które można bez problemu włożyć jedna w drugą, dzięki czemu zajmują niewiele miejsca
- wykonane z Neoprenu - nowoczesnego materiału, który nie chłonie wody, szybko schnie i jest odporny na pleśń
- w średniej i dużej łódce otworki, przez które można przelewać wodę
- do stworzenia własnej, małej fontanny wystarczy odwinąć materiał i nabrać wody do środka - woda zacznie wypływać przez otwory
- zabawka wykonana z materiału łatwego do utrzymania w czystości
- przyciągające uwagę dziecka wzory i kolory

Wymiary łódek: 
- duża: 21 x 12 cm (21 x 17 cm po odwinięciu materiału)
- średnia:18 x 10 cm (18 x 14 cm po odwinięciu materiału)
- mała: 14 x 8 cm (14 x 12 cm po odwinięciu materiału)

Zalecany wiek: 6m+
Czyszczenie: prać ręcznie
Materiał: Neopren, Poliester

Lilliputiens to zaprojektowane przez zespół kreatywnych belgijskich mam zabawki i artykuły dziecięce charakteryzujące się najwyższą jakością wykonania, wyjątkowymi wartościami edukacyjnymi i estetycznymi. Produktów Lilliputiens nie da się prosto opisać. Jeżeli jednak trzeba by je określić jednym słowem to jest to angielskie słowo "wonder". Ukryte niespodzianki, rozbudzające ciekawość materiały i kolory, zachęcające do zabawy kształty i ponadczasowy design sprawiają, że zarówno dzieci jak i rodzice kochają i doceniają te produkty już od 1995 roku.

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 )
Kategoria wiekowa od 12 miesięcy

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.  

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !