Lilliputiens, zabawki do wody Gra Memory Expand

Lilliputiens, zabawki do wody Gra Memory

Lilliputiens

PS14548

Nowy

Bath Fun - Memory Bath Game

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

89,99 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Bath Fun - Memory Bath Game

6 wesołych żabek usiadło na liściach lilii wodnej. Sprawdź jakie zwierzątka ukrywają się pod nimi

Opis:
- klasyczna gra memory w nowej, kąpielowej odsłonie - należy szukać par takich samych zwierzątek, podnosząc po 2 pływające po wodzie liście
- zabawka wykonana z materiału łatwego do utrzymania w czystości
- przyciągające uwagę dziecka wzory i kolory

Wymiary: 11 x 3 cm (średnica x wysokość)

Zalecany wiek: 12m+
Czyszczenie: prać ręcznie
Materiał: Poliester

Lilliputiens to zaprojektowane przez zespół kreatywnych belgijskich mam zabawki i artykuły dziecięce charakteryzujące się najwyższą jakością wykonania, wyjątkowymi wartościami edukacyjnymi i estetycznymi. Produktów Lilliputiens nie da się prosto opisać. Jeżeli jednak trzeba by je określić jednym słowem to jest to angielskie słowo "wonder". Ukryte niespodzianki, rozbudzające ciekawość materiały i kolory, zachęcające do zabawy kształty i ponadczasowy design sprawiają, że zarówno dzieci jak i rodzice kochają i doceniają te produkty już od 1995 roku.

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 )
Kategoria wiekowa od 12 miesięcy

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.  

Opinie