Kawan „Combo” Expand

Kawan „Combo”

Hevea Hevea Hevea

PS13209

Nowy

Kaczka Kawan z naturalnej gumy oraz gryzak Kawan combo to idealny zestaw prezentowy.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

155,00 zł

brutto

Kaczka Kawan z naturalnej gumy oraz gryzak Kawan combo to idealny zestaw prezentowy. Barwione kolorami z naturalnych wyciągów roślinnych kaczka Kawan z naturalnej gumy oraz gryzak Kawan wspomagają dziecka zmysł dotyku oraz stymulują rozwój wzroku.

100% naturalnej gumy wolnej od ftenoli, PVC i BPA. Ręcznie malowane naturalnymi barwnikami roślinnymi. Miękkie, giętkie i łatwe w chwytaniu przez małe rączki. Wzorzysta faktura na dziobie i łapkach bardzo pomaga przy masowaniu obolałych dziąsełek przy ząbkowaniu. Elastyczność gumy czyni ją idealną do gryzienia i żucia.

Kontrastowe kolory wzmacniaja i stymulują zmysł wzroku dziecka. Oba produkty sa odlane jako jeden ksztalt w calości – bez pęknięć i łączeń nie dają szans bakteriom na ukrycie się w zakamarkach = bardzo higieniczne.
- Kawan Kaczka z naturalnego kauczuku unosi sie na wodzie
- Kawan Gryzak z naturalnego kauczuku jest bardzo lekki i łatwy w trzymaniu oraz gryzieniu nawet dla malenkich raczek i zabków.
- Kawan Kaczka z naturalnego kauczuku ma 14 cm wysokosci
- Kawan Gryzak z naturalnego kauczuku ma 10,5 cm wysykosci
- Kawan zestaw prezentowy comobo jest zapakowany w bardzo ładne pudelko w kolorach pasujacych zarówno dla chłopca jak i dziewczynki
- stworzony z certyfikatem FSC®
- spełnia standardy EU – EN71, US ASTM, Canada Consumer Product safety Act & AS/NZ Iso standard

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Nazwa duńskiej firmy Hevea pochodzi od rodzaju wiecznie zielonych drzew kauczukowych o tej samej nazwie, z których wykonane są produkty Hevea. Markę stworzyła wymagająca mama, dlatego mamy pewność, że kupując produkty Hevea, wybieramy to, co jest najlepsze i najbezpieczniejsze dla dzieci i również sygnalizujemy troskę o naszą planetę. Duńska marka daje nam gwarancję wysokiej jakości. O jej równie wysokim poziomie, decyduje fakt, że firma posiada produkty nie tylko w 100% naturalne, bezpieczne i funkcjonalne, ale też zrobione z dbałością o środowisko w fabrykach, w których przestrzega się praw pracowniczych.