Alfie Junior Expand

Alfie Junior

Hevea Hevea

PS13208

Nowy

Alfie Jr. to idealny towarzysz podczas kąpieli zarówno dla niemowląt jak i starszych dzieci.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

49,90 zł

brutto

Pełny opis

Alfie Jr. to idealny towarzysz podczas kąpieli zarówno dla niemowląt jak i starszych dzieci.

Hevea, rodzaj wiecznie zielonych drzew poochodzących z Ameryki Południowej i Środkowej. Kauczuk ten jest wolny od bisfenolu (organiczny związek chemiczny z grupy fenoli stosowany do produkcji tworzyw sztucznych), PVC (polichlorku winylu) oraz ftalanu.

Kaczuszka kauczukowa Alfie Jr.została “odlana” w całości – dlatego nie ma w niej żadnych załamań ani perforacji, w których mogłyby się zbierać mydło czy piana i tworzyć siedlisko bakterii. Zabawka nie ma także żadnych otworów, dzięki czemu w środku nigdy nie zbiera się brud pzez co jest bardzo higieniczna i bezpieczna

Niezwykła Kaczuszka Alfie Jr. przypomni nam nasze czasy dzieciństwa i rozbudzi wyobraźnię podczas codziennej kąpieli. Brak otworu powoduje, że Alfie Jr. staje się także świetną “piłką”, jest elastyczna a przy tym jest niezwykle delitakna i przyjemna w dotyku.

Zabawkę wystrarczy przepłukać ją czystą wodą po kąpieli.

Produkty Hevea pakowane są w stylowo zaprojektowane pudełka z papieru pochądzącego z odzysku, a kauczuk naturalny z którego są wykonane może być rozkładany jest przez mikroorganizmy – jest w 100% biodegradowany.

Produkt całkowicie bezpieczny i naturalny, stworzony z troską i uwzględnieniem potrzeb każdego malucha.

Niestandardowa zabawka dla osób ceniących doskonałą jakość wykonania z poszanowaniem dobra środowiska naturalnego i nowoczesny a zarazem prosty design.

Opinie osób które zakupiły produkt

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !