Polly Expand

Polly

Hevea Hevea

PS13206

Nowy

Polly to idealny towarzysz podczas kąpieli zarówno dla niemowląt jak i starszych dzieci.

Więcej szczegółów

w magazynie, wysyłka w 24h!

Ostatnie egzemplarze!

49,90 zł

brutto

Pełny opis

Polly to idealny towarzysz podczas kąpieli zarówno dla niemowląt jak i starszych dzieci.

Hevea, rodzaj wiecznie zielonych drzew poochodzących z Ameryki Południowej i Środkowej. Kauczuk ten jest wolny od bisfenolu (organiczny związek chemiczny z grupy fenoli stosowany do produkcji tworzyw sztucznych), PVC (polichlorku winylu) oraz ftalanu.

Rybka kauczukowa Polly została “odlana” w całości – dlatego nie ma w niej żadnych załamań ani perforacji, w których mogłyby się zbierać mydło czy piana i tworzyć siedlisko bakterii. Zabawka nie ma także żadnych otworów, dzięki czemu w środku nigdy nie zbiera się brud przez co jest bardzo higieniczna i bezpieczna

Niezwykła Ryba Polly rozbudzi wyobraźnię podczas codziennej kąpieli. Brak otworu powoduje, że Polly staje się także świetną “piłką”, jest elastyczna a przy tym jest niezwykle delitakna i przyjemna w dotyku.

Zabawkę wystrarczy przepłukać ją czystą wodą po kąpieli.

Produkty Hevea pakowane są w stylowo zaprojektowane pudełka z papieru pochądzącego z odzysku, a kauczuk naturalny z którego są wykonane może być rozkładany jest przez mikroorganizmy – jest w 100% biodegradowany.

Niestandardowa zabawka dla osób ceniących doskonałą jakość wykonania z poszanowaniem dobra środowiska naturalnego i nowoczesny a zarazem prosty design.

Opinie osób które zakupiły produkt

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !