Zabawka do kąpieli Pipes Expand

Zabawka do kąpieli Pipes

(5/5)
2 ocen: - 1 opinii:
Boon Boon Boon

PS11761

Nowy

Zabawka do kąpieli.

Więcej szczegółów

w magazynie, wysyłka w 24h!

69,00 zł

brutto

ponad 230 sprzedanych
W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Rury popękały, wzywamy hydraulika.
I kto by pomyślał, że nieszczelne rury mogą być takie zabawne, jednak te w naszym wydaniu sprawiają, że czas kąpieli to nie lada gratka, nalewamy, przelewamy bez końca. RURY są w pięciu kształtach, których można używać pojedynczo lub razem tak, aby tworzyły łańcuch. Dzięki przyssawkom do ściany, woda przelewa się z powrotem do wanny, a nie na podłogę. Mali hydraulicy przygotujcie się do pracy.

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 )
Kategoria wiekowa od 12 miesięcy, od 18 miesięcy, od 2 lat, od 3 lat
Styl, wzornictwo: nowoczesny
od (Hajnówka,  Polska) dnia  03 Dec 2016 (Zabawka do kąpieli Pipes) :
(5/5
Produkt został oceniony przez klienta bez opinii.
od (Warszawa,  Polska) dnia  09 May 2016 (Zabawka do kąpieli Pipes) :
(5/5

Świetna zabawka!

Pierwsza zabawka do wody, którą moja córka bawi się za każdym razem! Bardzo kreatywna i zachęcająca do różnych doświadczeń z wodą :) dobrze wykonana, solidna i kolorowa :) dobry design; co ważne łatwa w utrzymaniu, dobrze się czyści! Bardzo polecam!

Amerykańska firma Boon powstała w 2004 mając na uwadze dobro dziecka i jego rodziców. Produkty są tworzone z wysokiej jakości materiałów nie zawierających Bisfenolu A.  Każdy produkt Boon niesie korzyści i praktyczne rozwiązania  dla rodziców, ułatwiając im codzienne obowiązki przy opiece i zabawie. Nowoczesne rozwiązania i proste, oryginalne wzornictwo cieszy się duży  powodzeniem produktów również w Europie.