Vicky piramidka Expand

Vicky piramidka

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS511

Nowy

Wysoka na 26cm piramidka z krówką Vicky kryje w sobie wiele ciekawych elementów

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

178,00 zł

brutto

 

Wysoka na 26cm piramidka krówka Vicky, wykonana z materiałów wysokiej jakości jest świetną zabawką dla rocznego dziecka.

Każdy element jest w innym kolorze i innej faktury. Niezwykle kolorystyczna, edukacyjna piramidka jest również źródłem wielu dźwięków i z pewnością zachwyci każde dziecko.

Zabawa ta to nie tylko prawdziwa frajda, ale przede wszystkim nauka układania w kolejności poszczególnych elementów dzięki czemu dziecko rozwija zdolności motoryczno ruchowe. A gdy już zadanie zostanie pomyślnie wykonane w nagrodę krówka radośnie zadzwoni.

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.