Wilk Nicolas Telefon SmartWonders Expand

Wilk Nicolas Telefon SmartWonders

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS14544

Nowy

Wilk Nicolas telefon/zabawka z aplikacją SmartWonders

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

89,99 zł

brutto

Wilk Nicolas telefon/zabawka z aplikacją SmartWonders

Mój pierwszy smartfon!

Opis: 
- kolorowy, wykonany z miękkich, bezpiecznych materiałów
- zamykanie na magnesik, dzięki czemu telefonik nie otwiera się
- wewnątrz przyciski z cyferkami od 1 do 6, każdy to inny dźwięk
- przycisk ze słuchawką - po naciśnięciu telefon włącza się lub wyłącza
- bezpieczne, nietłukące się lusterko
- miękkie materiały o różnorodnej fakturze
- doszyte uszka, kolorowe tasiemki

Materiał: poliester, bawełna
Wymiary: 12 x 8 cm
Zalecany wiek: 6m+

UWAGA!
Zakup zabawki umożliwia wejście do świata "Smart Wonders" - wystarczy zainstalować aplikację Lilliputiens, zeskanować wizerunek Misia Cesara i cieszyć się z nowych możliwości jakie daje aplikacja - czterech prostych i zabawnych, interaktywnych gier.
Aplikacja dostępna dla zabawek oznaczonych znaczkiem "Smart Wonders".
Wszystkie informacje na temat aplikacji, sposobu jej instalacji i użytkowania znajdują się na opakowaniu.

Lilliputiens to zaprojektowane przez zespół kreatywnych belgijskich mam zabawki i artykuły dziecięce charakteryzujące się najwyższą jakością wykonania, wyjątkowymi wartościami edukacyjnymi i estetycznymi. Produktów Lilliputiens nie da się prosto opisać. Jeżeli jednak trzeba by je określić jednym słowem to jest to angielskie słowo "wonder". Ukryte niespodzianki, rozbudzające ciekawość materiały i kolory, zachęcające do zabawy kształty i ponadczasowy design sprawiają, że zarówno dzieci jak i rodzice kochają i doceniają te produkty już od 1995 roku.

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Grupa wiekowa: niemowlak ( 0-12 )
Kategoria wiekowa od 6 miesięcy
Materiał: bawełna, poliester

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.