Zestaw Instrumentów Zielony Expand

Zestaw Instrumentów Zielony

Kids Concept Kids Concept Kids Concept

PS12486

Nowy

Drewniane instrumenty muzyczne od Kids Concept mogą być pierwszymi instrumentami Twojego dziecka! Są proste w nauce i użyciu.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

89,00 zł

brutto

Drewniane instrumenty muzyczne od Kids Concept mogą być pierwszymi instrumentami Twojego dziecka! Są proste w nauce i użyciu. W zestawie są 3 zabawki - instrumenty: flet prosty, harmonijka ustna i marakas. Trzy instrumenty stanowią komplet w zielonym kolorze z gwiazdkami, mogą obudzić w dziecku zainteresowanie muzyką już od najmłodszych lat. Wydobywające się dźwięki pomogą rozbudzać zmysł słuchu, a satysfakcja z moliwości tworzenia własnych melodii spowoduje, że dziecko nie będzie się chciało rozstawać ze swoim instrumentem.

Wymiary fletu:
- 20 x 3 cm
Wymiary harmonijki:
- 13 x 3 cm
Wymiary marakasu:
- 22 x 5,5 cm

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Kategoria wiekowa od 3 lat
Materiał: drewno

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Szwedzka firma Kids Concept działa na rynku od 2007 r. oferując gamę produktów do dekoracji i wystroju wnętrza pokoju dziecięcego w wieku około 0-7 lat. Główną cechą mebli jest ich uniwersalność i dbałość dodatków o najdrobniejsze szczegóły, które pobudzają wyobraźnię dziecka od najmłodszych lat. Każdy produkt jest starannie zapakowany a wszystkie kolekcje pozwalają na ich mieszanie i łączenie ze sobą w odrębne oryginalne zestawy dekoracyjne.