MOLUK Zabawka kreatywna Oogi - niebieska Expand

MOLUK Zabawka kreatywna Oogi - niebieska

Moluk

PS9384

Nowy

MOLUK Zabawka kreatywna Oogi - niebieska

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 3-4 dni

54,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

MOLUK Zabawka kreatywna Oogi - niebieska

Moluk to szwajcarska firma produkująca zabawki dla Dzieci. Została założona w 2011 roku przez Alexa Hochstrassera, projektanta i wynalazcę Bilibo, oraz jego siostrę. Przeznaczeniem tych niepowtarzalnych zabawek jest nie tylko bawić, ale przede wszystkim rozwijać wyobraźnię Dzieci. Zabawki Moluk są proste, nie wymagają instrukcji, baterii, a zabawa nimi dostarcza mnóstwo radości. 

Przeznaczeniem tych niepowtarzalnych zabawek jest nie tylko bawić, ale przede wszystkim rozwijać wyobraźnię Dzieci. Zabawki Moluk są proste, nie wymagają instrukcji, baterii, a zabawa nimi dostarcza mnóstwo radości. 

Wszystkie zabawki wykonane są z należytą starannością z bezpiecznych i trwałych materiałów. Nie zawierają ftalanów, lateksu i BPA.

UWAGA! Nieodpowiednie dla Dzieci poniżej 3 roku życia - zawiera małe elementy.

Płeć: uniwersalny
Grupa wiekowa: przedszkolak ( 3-6 ) lat
Kategoria wiekowa od 3 lat
Sposób czyszczenia: Czyszczenie powierzchniowe
Materiał: silikon
Styl, wzornictwo: nowoczesny
Kolory Niebieski

Moluk to firma rodzinna, założona w 2011 przez szwajcara Alexa Hochstrassera, projektanta i wynalazcę Bilibo, oraz jego siostrę Doris Hochstrasser, która jest architektem (pasjonatów świetnego wzornictwa).
Moluk dąży do stworzenia innowacyjnych produktów, które nie tylko mają bawić dzieci powierzchownie ale stworzyć między dzieckiem a zabawką prawdziwą interakcję.
W czasach, gdzie wszystko staje się coraz bardziej wirtualne, Moluk oferuje zabawki, które są całkowicie ręczne, zabawki, które prowokują dzieci do poruszania się i badania, zabawki, które stymulują zmysły. Zabawki tworzone przez Moluk nie posiadają włącznika On/Off, baterii czy skomplikowanych instrukcji, są zasilane po prostu dziecięcą wyobraźnią.

Opinie