Apple Park Grzechotka Grzybek
Apple Park Grzechotka Grzybek
Apple Park Grzechotka Grzybek
Apple Park Grzechotka Grzybek

Apple Park Grzechotka Grzybek Czerwony

Obecnie brak na stanie
35,00 zł
Brutto

Zabawka z serii Leśni Przyjaciele. Grzybek z miękkiej bawełny na pewno uspokoi maluszka. Delikatne dźwięki, które wydobywa grzechotka z pewnością zaciekawią każdego malca. Idealny do trzymania przez małe rączki. 
 
Wymiary: 8,25 x 12,06 cm
 
Właściwości:
Grzybek - 100% organicznej bawełny, sztruks
Wypełnienie- naturalne włókno kukurydzy oraz grzechotka
Opakowanie - 100% papier z recyklingu zadrukowany tuszem sojowym
 
Firma Apple Park została założona w San Francisco z wizją stworzenia luksusowych i jednocześnie przyjaznego dla środowiska produktów dla niemowląt i dzieci. Seria Piknik Pals Apple Park była inspirowana  klasycznymi zabawkami dziecięcymi, na nowo z najlepszych dostepnych ekologicznych materiałów.
"Produkty są nie tylko bezpieczne dla dzieci, są one dobre dla całej ziemi"
Firma została wyróżniona wieloma cerytyfikatami w tym certyfikatem GOTS, który stworzony został przez International Working Group on Global Organic Textile Standard (IWG), grupę roboczą skupiającą organizacje z Europy, USA i Japonii zajmujące się certyfikowaniem i oznaczaniem produktów przyjaznych środowisku.
Płeć:
uniwersalny
Grupa wiekowa:
niemowlak ( 0-12 )
Kategoria wiekowa
od 9 miesięcy
Sposób czyszczenia:
Prać w pralce w 30°C
Materiał:
tkanina organiczna
Styl, wzornictwo:
nowoczesny
PS6207

Firma Apple Park produkuje naturalne hipoalergiczne zabawki, piżamy oraz produkty dla dzieci - ręcznie robione z ekologicznych materiałów, w tym 100% ekologicznej bawełny, jedwabiu naturalnego i zrównoważonego kukurydzy oraz soi. Są one wolne od szkodliwych substancji chemicznych i toksyn.